Kariyeriniz ve mesleki konularınızda son bir yıldır şanslı bir dönem yaşadınız. Jüpiter sizi iş hayatında ve kariyerde koruyan koşullar getirdi. 18 Ocak tarihine kadar işte genişleme ye yeni olanaklar elde etme şansınız sürmekte, Ancak Neptün etkileri altında olan Boğalar dikkatli olmak zorunda. Özellikle 14 Mayıs ile 21 Mayıs arasında doğan Boğalar risk altında. Kariyerinize ait konularda uzun bir süredir belirsizlikler hakimdi. Amaçlar ve kariyer hakkında kararsızlıklar ve yönsüzlükler öne çıktı.

 

Aynı durum 2013 yılında da devam edecek, Zira Neptün sizin meslek ve kariyer evinizde ilerlemeyi sürdürüyor. Belki kariyerde çok daha idealist ve fedakar davranmış olabilirsiniz. Ancak iş hayatına ait düşünceleriniz karmaşa içermeyi sürdürmekte. Gerçekçi olmayan planlar peşinde koşmamalısınız. Sizi dağıtan ve çözen bu süreçte dikkatli olmaya devam etmelisiniz. Kendi gerçeklerinizden uzaklaşmamalısınız. Amaçlarınıza daha sıkı sarılmanız gereken dönemleri dikkatle izlemelisiniz. Daha fazla sorumluluk almalı ve işlerinize ciddiyetle yaklaşmalısınız.

 

Neptün’ün etkilerini daha yaratıcı ve topluma faydalı biçimde kullanabilirsiniz. Daha fazla çalışmanız gereken bir döneme hazır olmalısınız. Üstlerle olan ilişkilerinizde ise yapıcı davranmanız gereken koşullar var. Bazı fedakarlıklarla dikkat çekebilir ve onay alabilirsiniz. Yine de kariyere ve işe ait konular 29 Ekim 2012’den bu yana Terazi burcundaki Satürn eşliğinde öne çıkıyor. Altıncı evinizde ilerleyen Satürn sizin gelişim sürecinizi etkileyecek önemli bir noktada. Organizasyon içeren konular daha fazla ortaya çıkabilir. Şimdiye kadar üstünde durmadığınız detaylı konular ise sizi yoracaktır. Çabalarınızın karşılığını almanız için kritik gelişmelere açık olmalısınız.

 

Altıncı ev günlük işlere ve çaba gerektiren koşullara işaret etmekte. İş ortamında daha disiplinli olmanız gerek. Bu iki buçuk yıllık süreç meslek evinizle doğrudan bağlantılı olacak. Çok çalışmak ve ayrıntılı konularla uğraşmak durumundasınız. Bedensel olarak güçsüz kalabilirsiniz. Tempolu şartlar sizi çok uğraştıracaktır. Bu şartlar altında yaptıklarınızın takdir edilmesini beklememelisiniz. Sorumluluklar altında ezildiğinizi düşünebilirsiniz. Yeteneklerinizi somutlaştırmalı ve karşılık beklemeden çalışmalısınız. İş ortamında sizi kısıtlayan koşullara rağmen, Satürn Terazi’de güçlü yanları ile size destek verecektir.

 

Birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkilerinizde uyum ve işbirliği yaşayabilirsiniz. İş hayatında sizi zorlayan dönemler 24 Nisan-3 Mayıs arasında Satürn karşıt Uranüs eşliliğinde olacaktır. İş hayatınızı çıkmaza sokabilecek en önemli ikinci nokta, dördüncü evinizden sizi etkileyecek. Yeni yılla birlikte 10 Mart tarihine kadar dikkatli olmalısınız. Zira Mars, Aslan’da geri gidiyor olacak. 20-30 Ocak günleri otoritelerle gerginlikler iş hayatınızı olumsuz etkileyecek günler olabilir. İş ve ev arasında bocalamanız sizi oldukça gergin kılabilir. Üstlerle ilişkilerinizde en gergin dönemleri yaşayabilirsiniz.

 

İşle ilgili krizlere ve olumsuz sonuçlara karşı tedbirli olmanız lazım. Üzerinizdeki baskıları artıran konular gururunuzla ilgili çatışmalar yaratabilir. Çabalarınızı ortaya koymanız ve kendinize ait zamanlar ayırmanız işle ilgili yükleri hafifletecektir. 22 Temmuz ile 4 Ağustos tarihleri çok çalışmanız ve hizmet etmeniz gereken ağır koşullar getirebilir. İş ilişkilerinizde ise fedakarlıklar gündeme gelebilir. İşte ve parada çok olumlu dönemler de söz konusu. 21 Ocak-24 Ocak tarihleri Venüs ve Güneş iş hayatından gelebilecek maddi şanslarınızı anlatmakta. Üstlerle ilişkilerin getirdiği olumlu havaya güvenebilirsiniz. Ayrıca son derece başarılı ve yapıcı çalışmalarla öne çıkacaksınız. Jüpiter 18 Ocak’tan itibaren 11’inci eviniz Balık’ta ilerlemeye başlıyor.

 

Öncelikle işten gelebilecek maddi destekler size ümit verecek. Bu alanda oldukça şanslı olacak ve maddi olarak tatmin yaşayacaksınız. Grup çalışmaları, sosyal imkanlar da gündeme gelmeye başlamakta. Belki ileriye dönük planlarınızda maddi konular öncelik kazanacak. Bu süreci geleceğe yönelik planlarınız adına değerlendirebilirsiniz. İşle alakalı sürpriz kazançlar ise dikkat çekebilir.

 

19-30 Eylül tarihleri Jüpiter-Uranüs beraberliği sayesinde son derece şanslı dönemler gelmekte. Siz yine de elinizdeki maddi kaynakları doğru kullanmaya çalışmalısınız. 10 Mart tarihine kadar temkinli olmalısınız. Kişisel olarak gelirlerinizi artırma şansını kullanabilmelisiniz. 21 Nisan-6 Mayıs tarihlerinde Venüs ve Mars’ın uyumu size yeni yatırım planlarınızda, maddi konularda destek ve şans getirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir