Aşk hayatınız son iki buçuk yıldır Satürn etkileri altında idi. Kısıtlayıcı ve ders veren yanlarını size gösterdi. Üzerinizde baskı kuran sevgi ilişkilerinde zorlandınız. Bu dönemde kendinizi fazlasıyla kasmış, çok konuyu ciddiye almış olabilirsiniz. Daha akılcı ve pratik ilişkiler sizi ve ilişkilerinizi zorladı. Bu sürede aşkta tatmin olmakta zorlanmış olabilirsiniz. Bir takım eksiklerinizi bu dönemde fark etmiş olmalısınız. Sizden olgun birisi ile yakınlaşmakta sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz.

 

Aşkta muhafazakar yanlarınız belki zorlamalarla beraber sizi çok kısıtlamış olmalı. 24 Nisan-4 Mayıs, Satürn/Uranüs aynı etkilerle karşınızda. Aşka kendinizi kaptırmakta zorlanacağınız bu dönemleri son kez yaşayabilirsiniz. Aslında eski gerginliklerden kurtulmaktasınız. 1 Nisan-25 Nisan arasında Venüs, birinci evinizde ilerleyecek. İlişkilerden keyif almak bu dönemde kolaylaşmakta. Ayrıca sizin için önemli olan huzur ve güven de söz konusu. Cazibenizi kullanabilir ve başkalarını etkileyebilirsiniz. Bu günlerde sevgi ve aşk ilişkilerinde son derece akıcı şartlar var. 4-6 Nisan’da, Venüs/Plüton etkisiyle son derece tutkulu ve sahiplenici olabileceğiniz günler. Daha derin ve aşın paylaşımlar yaşamayı başarabilirsiniz.

 

16-18 Nisan’daki Venüs/Jüpiter etkisi size coşku ve mutluluk getirecek. Aşkınıza ve duygularınıza karşılık bulabilirsiniz, iyimser ve verici paylaşımlar bu günlerde artacaktır. İlişkinizde aradığınız pek çok şeyi bir arada bulabilirsiniz. 23-25 Nisan ise Venüs/Uranüs etkisi ile daha farklı duygular ve farklı kişiler sizi etkileyebilir. Bu günlerde duygusal heyecanınız artacaktır. Ancak 1-5 Nisan da ki Venüs/Mars karesi yüzünden, aşırı gergin ve huzursuz olabilirsiniz. Aşkta çatışmacı ve hırslı yanlarınıza dikkat etmeli, aşırı inattan kaçınmalısınız.

 

23-25 Nisan ise Venüs/Uranüs etkisi ile daha farklı duygular ve farklı kişiler sizi etkileyebilir. Bu günlerde duygusal heyecanınız artacaktır. Ancak 1-5 Nisan da ki Venüs/Mars karesi yüzünden, aşırı gergin ve huzursuz olabilirsiniz. Aşkta çatışmacı ve hırslı yanlarınıza dikkat etmeli, aşırı inattan kaçınmalısınız. Mars, 7 Haziran-30 Temmuz arasında sizin aşk evinizde olacak. İlişkilerinizde titiz ve detaycı olabileceğiniz bir dönem. Aşırı kusur bulan bir aşık olmamalısınız. Eleştiriden kaçınmalı aşkın tutkulu yanlarını öne çıkarmalısınız. Aynı zamanda duygusal tepkilerinizde daha ılımlı olmaya çalışmanız gerekecek.

 

9 Eylülde ise Venüs sizin yedinci evinizde Akrep’te ilerlemeye başlıyor. ilişkiler ve evlilik hayatınızda biraz zorluklar öne çıkabilir. Özellikle güç sahibi olmak ve sahiplenici davranmak isteyebilirsiniz. Eşin ya da sevgilinin bu yöndeki beklentileri de size gerginlik taşıyabilir. İlişkilerde güven ve huzur ararken kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Daha dönüştürücü ilişkiler ve tatmin edilmesi zor bir dönem olacaktır. Kendi başınıza hareket etmekte zorlanabilirsiniz, ilişkilerinizi bu dönem yönlendirmeniz hiç kolay olmayabilir. Zira eşin gizli yönleri de öne çıkabilir.

 

15 Eylül – 28 Ekim arasında Mars, ilişkiler ve evliliği anlatan yedinci eviniz de olacak. İşte bu süreç kışkırtılabileceğiniz ve kızgınlıkların artabileceği dönemler olacak. Eşin üzerinizdeki baskısı artabilir. Daha aşırı beklentiler ve paylaşım talepleri ile karşılaşabilirsiniz, Sizin dışınızda gelişecek olayları sakinlikle karşılamalısınız. Daha sabırlı ve anlayışlı olmak artık size düşmekte. 30 Eylül – 3 Ekim’de, Mars/Venüs birleşimi ile ilişkilerde sıcaklık ve tatmin söz konusu. Daha coşkulu ve heyecanlı paylaşımlar size keyif verebilir. Sahiplenme ve tutku bu dönemde artacaktır. Birbirinizi her anlamda besleyebilirsiniz.

 

İlişkinizin en olumlu ve heyecanlı günleri bu süreçte yaşanabilir. Ancak 8 Ekim – 19 Kasım arasında Venüs geri gitmeye başlıyor. Bu tarihlerde ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmek durumundasınız. Yine bu günlerde karar almamalı ve acele etmemelisiniz. Zira Mars, 28 Ekim – 8 Aralık talihlerinde sekizinci evinizde olacak. Bu dönemde bazı zorluklar söz konusu olabilir. Duygusal paylaşımlarınız öne çıkmakta. Eşin bu yöndeki beklentileri sizi zorlayabilir. İlişkinizde sınırları zorlayan yanlar dikkat çekici olacaktır. Duygularınız konusunda daha açık olmaya çalışmalısınız. Samimi ve esnek yanlarınızla, duygusal ilişkilerinizin yolunda gitmeyen yanlarını toparlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir