Medyum Kağan
Medyum Kağan
Boğa burcu 18 Temmuz 2013
Boğa burcu 18 Temmuz 2013
Boğa burcu 18 Temmuz 2013 yorumu. Yeni insanlarla tanışabilir yeni ilişkiler kurabilir yada yeni bazı düşüncelerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi...
18 Temmuz 2013 02:32
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Yeni insanlarla tanışabilir yeni ilişkiler kurabilir yada yeni bazı düşüncelerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi mutlu ve iyimser hissedeceksiniz. Çevrenizdeki kişilere anlayışlı ve ılımlı yaklaşacaksınız. Küçük bazı sürprizler yaşayabilirsiniz ve bunlar sizi mutlu edecektir. Yeni ilişkiler kurabilir farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Sosyal çevrenizde bazı ilginç gelişmeler yaşayabilirsiniz ve enerjinizi bu gelişmelere yönlendirmeniz gerekebilir. Arkadaşlarınızla birlikte güzel vakit geçirebilir ve davete katılabilirsiniz. Parlak bir gün. Çevrenizden iltifatlar duyacaksınız. Ve aranan simaların başında geleceksiniz. Bu kadar popüler olmanız hiç şüphesiz neşeli ve sorunsuz bir tip olmanızdan.

 

Aşk Fiziksel pırıltınız da dorukta. Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz. Duygusal olarak sizi rahatsız edecek bir konu varsa bugün çözüm yolunda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mantığınızla duygularınızı dengelemeyi başarabileceksiniz ve doğru kararlar alabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi sevgi hissine çok yakın hissedeceksiniz. Duygusal hayatınızda bir hareketlenme olabilir. Sevdiğiniz insanla bazı yeni planlar yapabilirsiniz ve bunları bir an önce uygulamaya geçebilirsiniz. Duygusal konularda girişimde bulunmaya uygun bir günde olacaksınız.

 

İş Hayatı İş yaşamında ilginizi çekecek yaklaşımlarla karşılaşabilirsiniz ve bu yaklaşımları dikkate almanız sizin için önemli olacaktır. Etkileyiciliğiniz artıyor ve ikna etme yeteneğiniz yüksek ve bugün düşüncelerinizi kabul ettirebileceksiniz. Yeni kişilerle tanışabilir yada yeni bazı oluşumlarla karşılaşabilirsiniz. Enerjinizi olumlu olarak kullanabileceksiniz. Sorunlarınıza kısa sürelide olsa çeşitli çözümler geliştirmek için fırsatlar yakalayacaksınız. Alacağınız kararların sonuçları sizin için olumlu olacaktır.

 

Ekonomi Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve yeni bazı girişimerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı yeni maddi kazançlar elde etme yolunda çalışmalar yapabilirsiniz.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa