Sevgili Başaklar, 10 Mayıs’da Boğa burcunda Güneş tutulması meydana gelecek ve 18 Mayıs’da Ay Başak burcuna girecek. Son olarak 25 Mayıs’da da Yay burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Bu 3 Astrolojik döngü sizi çok fazla etkilemeyecek. Fakat 28 Ağustos doğumlu Başaklar, 25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelecek Ay tutulmasından biraz etkilenebilirler. Geçtiğimiz 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelen Ay tutulması sizleri çok fazla etkiledi. Bu nedenle geride bıraktığımız Nisan ayında umduğunuzu bulamadınız ve işleriniz son derece durgundu. Fakat bu ay tam tersine, hem iş hemde aşk hayatınızda güzel gelişmeler birbiri ardına yaşanacak. 2, 4, 7, 8, 9, 14, 15, 26 ve 27 Mayıs şanslı, 6, 10, 18, 19, 24 ve 25 Mayıs’da şanssız günleriniz diyebilirim.

 

Mayıs ayında iş hayatınız oldukça hareketli ve yoğun olacak. Seyahatler, projeler, yeni iş imkanları, birbiri ardına gelebilir. Onun içinse Mayıs ayını çok iyi değerlendirerek, bugüne kadar gerçekleştiremediğiniz bir çok hedeflerinizi bu ay gerçekleştirebilirsiniz. Ödemelerinizde zorlanmayacağınız, bereketli bir ay olacak diyebilirim. Sürpriz iş tekliflerini değerlendirerek, kendinize yeni iş imkanları yaratabilirsiniz. İşinizi büyütmek, iş yerinizi taşımak veya ortaklık edinmeniz anlamında da gayet doğru bir zaman. Uzun süredir yapmayı düşündüğünüz ve bir türlü yapamadığınız projelerinizi de bu dönemde hayata geçirebilirsiniz. Mayıs ayının özellikle de öğrenci Başaklar için fazlasıyla başarılı oldukları bir dönem olacağını söyleyebiliriz.

 

Yine bu dönemde işsiz Başaklar sürpriz bir şekilde yeni bir iş sahibi olabilirler. 16 Mayıs tarihinde para gezegeninizin, 9. evinize girmesiyle iş hayatınızdaki para akışı hızlanacak. Bu süreçte hiç ummadığınız yerden sürpriz paralar gelebilir. Kısacası Mayıs ayında şansınız fazlasıyla açık olacak. 25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelecek Ay tutulması, 28 Ağustos doğumlu Başakları tutulmanın gerçekleştiği günlerde olumsuz yönde etkileyebilir. Fakat bu etkinin tesiri uzun sürmeyecek ve bir kaç gün içinde her şey normale dönecek. Ayrıca uzun zamandır devam eden mahkemeniz var ise bu dava lehinize sonuçlanabilir.

 

Konuyu aşk hayatınız açısından ele alacak olursak, bazı Başakların ilişkileri ciddi bir boyut kazanacak diyebiliriz. Belirsizliklerin daha çok ön plana çıktığı bir ilişkiniz var ise bu belirsizlikler yerini çok net bir döneme bırakacak. İlişkiniz ciddi bir boyut kazanabilir ve evlilik yolunda ilk adımların atıldığı bir dönem yaşanabilir. Bu dönemde her iki tarafın aileleri tanışıp, söz, nişan veya evlilik tarihi belirleyebilirler. Uzun zamandır bitirmeyi düşündüğünüz ve bir türlü bitiremediğiniz problemli bir ilişkiniz var ise, bu sorunlu ilişkiye nokta koymanız açısından da gayet doğru bir zaman. Yine bu dönemde bazı Başaklar ilişkileriyle ilgili olarak, duyguları, mantığı ve vicdanı arasında sıkışıp kalabilirler. Böyle bir durum karşısında sizlere mantığınız ne diyorsa onu yapmanızı tavsiye ederim. Bekar veya yalnız başaklar birbiri ardına sürpriz aşk teklifleri alabilirler, çünkü bu ay aşk anlamında da oldukça şanslısınız. Keza enerjinizle karşı tarafı adeta kendinize çekeceksiniz.

 

Evli Başakların çocuklarıyla ilgili daha hassas oldukları bir dönem olabilir. Bu yüzdende çocuklarıyla olan bağlarını güçlendirmek isteyebilirler. Ayrıca çocuk sahibi olan Başakların, bir çocuk daha yapma düşünceleri fazlaca ön plana çıkabilir. Aynı durum çocuk sahibi olmayan Başaklar içinde geçerli. Başaklar bu ay anne, baba, kardeş, eş ve çocuklarına karşı daha düşkün olabilirler. Ailelerini ödüllendirmek anlamında da sürpriz tatil planları yapabilirler. Ayrıca bu dönem içinde eskiye olan özleminiz daha fazla ön plana çıkacağı için eski dostlarınızı ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Özellikle 28 Ağustos doğumlu Başaklar, 25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelecek Ay tutulmasından fazlaca etkileneceğinizden 24, 25 ve 26 Mayıs’ta iş, aşk ve sosyal çevrenizdekilerle sorun yaşamamaya ayrıca özen göstermelisiniz.

 

Eğer ciddi bir sağlık probleminiz yoksa ufak tefek şeyler haricinde sağlığınız gayet yerinde olacak diyebiliriz. Kilo problemi olan Başaklarla, böbrek, tansiyon, idrar yolları ve kalbiyle alakalı sağlık sorunu yaşayan Başakların ayrıca sağlıklarına dikkat etmelerinde fayda var.

 

Haziran ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Mayıs ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir