Medyum Kağan
Medyum Kağan
Başak burcu iş hayatı
Başak burcu iş hayatı
Başak burcu iş hayatında nasıl biridir? Çalışmayı sever mi? Yoksa tembel midir? İnanılmaz başarılara imza atabilir mi? İşte Başak burcunun iş...
29 Aralık 2012 22:44
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Başak burcu insanları mükemmel birer muhasebecidirler. Matematiğe yatkın bir beyinleri ve işe çok iyi konsantre olma yetenekleri vardır. Doğuştan bilim adamlarıdırlar, genelde bu alanda yüksek ihtiras yaparlar. İlgi alanlarında profesyonel olduktan sonra bunu başkalarıyla paylaşmaktan zevk alırlar. Bir şeyler yazmaktan çok hoşlanırlar. Özellikle araştırma yazılarıyla ilgilenirler. Başak burcu insanları ayrıca sekreter olarak oldukça başarılı ve güvenilir kişilerdir, yüksek performanslarıyla kısa zamanda patronlarının gözbebeği olurlar. Başak burcu çalışanları oldukça isteklidirler. Ufak detaylara dikkat ederler. Mükemmel asistanlık yaparlar. Arkadaşça ve uyumlu insanlardır. Çıkan problemleri meslektaşlarından da yardım alarak yoluna koymaya çalışırlar. Başak çalışanları, gerçek birer mükemmeliyetçidir ve yaptıkları iş ne olursa olsun en iyisini yapmaya çalışırlar. Dürüsttürler ve yaptıkları işin karşılığını almak isterler. Meslektaşlarının ona kötü davrandığını hissederlerse hayal kırıklığına uğrarlar.

 

Başak burcu işverenleri sorumluluk sahibidirler. Kurallara ve düzene uyulmasını, herkesin dakikası dakikasına hazır olmasını beklerler. Dikkatsiz ve tembel çalışana tahammülleri yoktur. Rolleri açıkça dağıtır, grup çalışmasının sonunda yüksek bir verim isterler. Pek çok insan Başak burcu patronunu destekleyici ve uzlaşmacı bulur. Alçakgönüllü ve doğal bir patron otoriteleri, etkileyici standartları vardır. iyi çalışmaları, rahat bir ortam ve yüksek prim ile ödüllendirirler. Hijyenik konularda titiz olan Başaklar için sağlık sektörü de uygun bir iş sahasıdır. El becerilerinde yetenekli, pozitif bilimlere ilgi duyan detaycı Başaklar arasında doktor, hemşire, dişçi, istatistikçi, terzi, tasarımcı ve editörler çıkabilir.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa