3 Eylül’de Güneş, Satürn’le geleneksel birleşimini gerçekleştirecek. Sonrasında da Başak burcuna hareket edecek. Bu nedenle kendinizi daha çok işe verecek ve kötü geçen son birkaç ayın zararını Eylül’de kapatmak isteyeceksiniz. 4 Eylül’de Güneş Jüpiter’le 120 derecelik bir açı oluşturacak, söz konusu bu Astrolojik döngü çalışma azminizi daha da kamçılayacak. Hazırladığınız yeni projeleri hayata geçirerek iş çevrenizi genişleteceksiniz. 24 Ağustos’da Başak burcuna giren Merkür buradaki seyrini 9 Eylül’e kadar sürdürecek. Merkür’ün Başak burcundaki seyri yönetici pozisyonunda. Bu nedenle 9 Eylül’den itibaren iş hayatınız hareketlenecek, işleriniz açılacak ve verimli bir dönem başlayacak.

 

İş hayatınızndaki bu hareketlilik 24 Eylül’de Ay’ın İkizler burcuna girmesiyle yerini durağan bir döneme bırakacak. Onun içinse 9 ile 24 Eylül tarihleri arasındaki 14 günlük bu verimli dönemi çok iyi değerlendirmelisiniz. Bu tarihler, işsiz Başakların yeni bir bulmaları açısından da oldukça şanslı oldukları bir dönem. Uzun süredir askıda kalan iş anlaşmalarınızı bu tarihlerde hayata geçirebilirsiniz. Satmayı yada kiralamayı düşündüğünüz bir mülkünüz var ise 9 ile 24 Eylül tarihleri arasında bu düşüncenizi gerçekleştirebilirsiniz. 1 ile 7 Eylül ve 24 ile 29 Eylül tarihleri arasında iş arkadaşlarınızla veya ortaklarınızla can sıkıcı bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Vergi, sigorta v.b gibi resmi borçları olan Başaklar borçlarını ihmal etmemeliler ve biran önce bu borçları ödemeliler.

 

Kısacası Eylül’ün ilk haftası işleriniz durgun olsa bile 9 ile 24 Eylül arası iş hayatınız hareketli olacak ve güzel paralar kazanabileceğiniz uzun vadeli işler alacaksınız. Hayata geçireceğiniz bazı projeler sayesinde adınızdan sıkca söz ettirecek ve iş çevrenizin beğenisini kazanacaksınız. Eylül’de yapacağınız bazı işler ileriye yönelik iyi bir yatırım olacak ve bu işler çıtanızı yükseltecek kariyeriniz için size referans olacak.

 

Bu ay işkolik tarafınız daha çok ön plana çıkacak ve bu yüzden partnerinizle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Evet çok çalışmanız lazım fakat ilişkinizi yıpratmamak adına partnerinizi ihmal etmemelisiniz. Eğer sorunlu bir ilişkiniz yada problemli bir evliliğiniz var ise kendinizi daha fazla zorlamanıza gerek yok, çünkü bu ilişkiden artık umudunuzu kesecek ve kendi yolunuzu çizeceksiniz. 25 Ağustos ile 12 Eylül arasında doğan bazı Başakların ilişkileri resmiyet kazanacak ve evlilik yolunda ilk somut adımlar atılacak. Aşk hayatınızla ilgili olarak sorumluluk bilinciniz artacak, sahiplenme ve benimseme gibi duygularınız daha çok ön plana çıkacak. Bu yüzden partnerinize, ve varsa çocuklarınıza karşı daha yakın olacaksınız.

 

Özellikle bayan Başakların çocuk sahibi olma istekleri daha çok ön plana çıkacak ve bu isteklerini gerçekleştirmek isteyecekler. Belirsiz ilişkiler ilk 2 hafta belirsizliklerini korusalarda 24 Eylül ve sonrasındaki günlerde aşk hayatınızla ilgili belirsizlikler netleşecek ve kafanızda oluşan soru işaretleri yerini güvene ve huzura bırakacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir