Sevgili Balıklar, Temmuz’da Mars 7. arkadaşlık evinize hareket edecek. 10 Temmuz’da da Merkür burcunuzun 5. evinde olacak. Ayrıca 24 Temmuz’da da Ay burcunuza giriş yapacak. Mars’ın arkadaşlık evinize girmesiyle gerek sosyal, gerekse iş çevrenizle olan ilişkileriniz güçlenecek. Buna paralel olarak aşk hayatınızda renklenecek. Bu dönemde sorunlu ilişkilerin yada problemli evliliklerin kurtarılması mümkün.

 

9 Temmuz’da Güneş ve Jüpiter’in arasındaki zıtlık toparlanmanıza yardımcı olacak, zihniniz açılacak, olaylara bakış açınız değişecek. 10 Temmuz’da Mars ve Satürn arasındaki sabit birleşme hayal ve gerçeği birbirinden daha rahat ayırmanızı sağlayacak. Bu nedenle ilişkinizde güven eksikliği hissedebilirsiniz. Fakat bu durum iş hayatınız açısından oldukça hareketli bir dönemin başlangıcı olacak. Bu dönemde birbiri ardına iş görüşmeleri yapabilir, yeni anlaşma ve sözleşmelere imza atabilirsiniz. Bu süreç iş hayatınız açısından ileriye yönelik güzel bir yatırım olabilir. 8, 9, 10, 11, 17, 19 ve 24 Temmuz şanslı, 2, 3, 14, 27 ve 29 Temmuz’da şanssız günleriniz.

 

Güneş ve Merkür 22 ve 26 Temmuz’da Aslan burcuna ve Balık burcunun 6. iş evine giriyor. Bu durum iş hayatınızdaki güveni artıracak ve yaratıcı fikirlerinizi daha fazla ön plana çıkaracak. Bu dönem çıtanızı yükseltebilir, kariyer yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Ayrıca bu dönem, uzun zamandır atamayı veya tayin olmayı bekleyen memur ve amirler içinde olumlu ve güzel gelişmeleri beraberinde getirecek. Almayı yada satmayı düşündüğünüz bir mülk var ise 22 Temmuz’dan itibaren bu düşüncenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

İlişkiniz ve yaşananlar sabrınızı zorlasa da birlikteliğiniz yavaş yavaş resmiyet kazanıyor. Temmuz’da Mars burcunuzun 7. arkadaşlık evinde olacak. Bu nedenle partnerinizle aranızdaki bağ güçlenecek. Bir kaç ay önce evlilik kararı alan Balıklar önümüzdeki 2 ay içinde bu kararlarına uygulamaya koyabilir ve ani bir kararla evlenebilirler. Bu ay ilişkiler gözden geçirilecek ve yapılması gereken bir bir uygulanacak. Evli Balıkların birbirine olan bağlılıklarının artacağı bu dönemde sosyal ilişkilerde güçlenecek. Bu nedenle memleket ve akraba ziyaretleri gündeme gelecek. Temmuz’un ilk günleri kendini ve partnerinizi sorgulayıp ilişkinizde güven eksikliği hissederek yalnız olduğunuzu düşünebilirsiniz. Fakat Temmuz’un 2. haftasından itibaren yanıldığınızın farkına varacaksınız, çünkü partnerinizin arka arkaya yapacağı sürprizler ona ve ilişkinize olan bakış açınızı değiştirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir