19 Ocak saat 23:52’de başlayan ve 18 Şubat saat 14:01’de son bulacak Güneş süreci Balık burcunda ilerliyor. Bu süreç içerisinde bir çok Balık kendini ifade etmekte zorlanacak. Kendinizi ifade edemediğiniz içinde iş ve aşk hayatınızda bazı sorunlar yaşamanız söz konusu. Eşiniz veya partnerinizle, patronunuz, çalışanlarınız yada ortaklarınızla ciddi sorunlar yaşamanız olası. Sevgili Balıklar bu dönem içinde gayet sağduyulu olmalı ve fevri davranışlardan kaçınmalısınız. Bu dönemi sorunlu bir şekilde atlatırsanız bile 18 Şubat’tan sonra çevrenizdekiler sizi anlamaya başlayacak belkide sizi kırdıkları için özür dileyecekler.

 

Ay 10 Şubat saat 23:20’de Dolunay’da 25 Şubat saat 22:27’de Balık burcunda olacak. 10 Şubat’ta Ay iş hayatınızı, Dolunay’da 25 Şubat’ta aşk hayatınızı olumlu yönde etkileyecek. 19 Şubat itibariyle işsiz Balıklara yeni iş imkanları doğabilir. İşveren Balıklarda işlerini büyütmekle ilgili oldukça başarılı atılımlar yapabilir. Alacaklı olan Balıkların alacaklarını tahsil ettikleri, birilerinden para beklentisi içinde olan Balıklarında bu beklentilerini gerçekleştirdikleri bir dönem olabilir. Bu dönemde hukuk, sağlık, medya, inşaat, ithalat ve ihracat gibi işlerle uğraşan Balıklar yeni başarılara imza atabilirler. 19 ile 27 Şubat tarihleri arasında şanslı ve başarılı güzel günler sizi bekliyor olacak. Bu dönemi iyi değerlendirerek maddi sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz.

 

25 Şubat saat 22:27 itibariyle Dolunay Balık burcunda olacağı için çok fazla duygusal ve kırılgan olabilirsiniz. İşte tamda bu noktada eşinize, yada partnerinize bazı yanlış anlamalardan dolayı kırılabilirsiniz. Onun içinse bu tarihlerde duygularınızla hareket etmemeli daha çok mantığınızı dinlemelisiniz. Eğer bunu başarabilirseniz bu dönemi sorunsuz bir şekilde atlatabilirsiniz. Aksi halde bu yersiz yanlış anlamalar üzülmenize ve kendinizi boşlukta hissetmenize sebep olabilir. Bekar ve ilişkileri olan Balıklar evlilik teklifi alabilir, aşkları evlilik yolunda ilerleyebilir. Yalnız Balıklar ise yeni ve macera dolu bir aşka yelken açabilirler.

 

Anne, baba ve kardeşlerle ilgili sizi üzecek haberler alabilir, olaylara müdahale etmek isteyebilirsiniz. Fakat bu noktada kendinizi ifade edemediğiniz için yanlış anlaşılabilir ve olaylara müdahale ettiğiniz için de kendinizi suçlu hissedebilirsiniz. Böyle duruma yer vermemenizi ve olaylar karşısında soğuk kanlı ve yapıcı olmanızı size tavsiye ederim.

 

İş hayatınızın açısından 19 ile 27 Şubat tarihleri arası şanslı, 1 ile 10 Şubat tarihleri arası da şanssız olduğunuz günler olabilir. Konuyu aşk hayatınız açısından ele alacak olursak 9, 13, 25 ve 26 Şubat şanslı, 4, 7, 15 ve 28 Şubat şanssız günleriniz diyebilirim.

 

Kadınsal anlamda sağlık sorunu olan Balık kadınlarının bu sağlık problemleri tekrar ortaya çıkabilir. Özellikle mantar, akıntı, ve adet dönemi dengesizliği gibi problemlerin tekrarladığı bir süreç olabilir. Kilo problemi, Ak Ciğer yağlanması, mide, böbrek ve tansiyon gibi sağlık sorunu olan Balıklarında ayrıca sağlıklarına dikkat etmelerinde yarar var.

 

Mart ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Şubat diliyor, şimdiden 14 Şubat sevgililer gününüzü kutluyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir