Sevgili Balıklar, 3 Mayıs’da Ay, Balık burcuna girecek. Bu nedenle aman dikkat diyorum, çünkü geride bıraktığımız Nisan ayında birbiri ardına gelen ciddi sorunlar yaşadınız. Özellikle 10 Nisan ve sonrasında gerek iş hayatınızda gerekse aşk hayatınızda durağan bir dönem yaşandı. 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelen Ay tutulması, Nisan’da yaşadığınız belirsiz dönemin iyice içinden çıkılmaz bir hal almasına neden oldu. Nisan’da yaşanan belirsizlikler devam edecek çünkü 10 Mayıs’ta Boğa burcunda Güneş tutulması meydana gelecek. Bu durağan dönem 11 Mayıs’a kadar devam edecek olsa bile, 11 Mayıs itibariyle hem iş hayatınız hemde aşk hayatınız anlamında daha rahat ve verimli bir döneme gireceksiniz, çünkü 11 Mayıs tarihinde para gezegeniniz 3. evinize girecek.

 

11 Mayıs’a kadar ödemelerinizde zorlanabilir, işlerinizde bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Bundan dolayıda 11 Mayıs’a kadar ayağınızı yorganınıza göre uzatmanız gerekiyor. Fakat 11 Mayıs itibariyle işlerinizin açıldığı, ödemelerinizde zorlanmayacağınız ve bugüne kadar aksamış olan işlerinizi çözüme ulaştıracağınız verimli bir dönem sizi bekliyor olacak. 1 ile 11 Mayıs arası Şanssız, 12 ile 24 Mayıs arası da oldukça şanslı olduğunuz bir dönem olabilir. Bundan dolayıda 12 ile 24 Mayıs tarihleri arasındaki 12 günlük süreci gayet iyi değerlendirmenizi sizlere tavsiye ediyorum. Keza 24 Mayıs itibariyle Nisan ayı boyunca yaşadığınız durağan dönem tekrar gündeme gelebilir, çünkü 25 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Onun içinse şanslı olduğunuz bu 12 günlük süreç içinde elinize geçen her fırsatı iyi değerlendirmelisiniz.

 

İş anlaşmaları, sözleşmeler, ihale v.b konularla ilgili sorunları olan Balıklar, 11 Mayıs itibariyle bu sorunları çözebilir ve sürpriz anlaşmalara imza atabilirler. Uzun süredir, satılmayan bir mülkünüz var ise bu tarihler arasında alıcı müşteriler kapınızı çalabilir. Balık burcu su gurubu olduğu için 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelen Ay tutulmasından oldukça fazla etkilendi. Bu nedenle Nisan ayında çok fazla belirsizlikler yaşadınız. Nisan boyunca yaşanan bu belirsizlikler 11 Mayıs itibariyle yerini net bir döneme bırakacak diyebiliriz. Bu dönemde işsiz Balıklar için yeni iş fırsatları doğabilir, işini büyütmek isteyen veya işine ortak arayan Balıklar içinde oldukça şanslı bir dönem.

 

Konuyu aşk hayatınız açısından ele alacak olursak, Mayıs’da iyi, kötü ve çok kötü olmak üzere 3 faklı dönem sizi bekliyor diyebilirim. 1 ile 7 Mayıs arası kötü, 8 ile 25 Mayıs arası iyi, 26 ile 31 Mayıs arası da çok kötü bir dönem olabilir. 1 ile 7 Mayıs arasında aşk hayatınızdaki belirsizlikler nedeniyle partnerinizle can sıkıcı sorunlar yaşayabilirsiniz. Siz her şey biran önce düzelmesi için uğraşırken, partnerinizin hiç oralı bile olmadığını düşünebilirsiniz. Fakat 8 Mayıs itibariyle sorunlar yerini, yavaş yavaş çözüme bırakacak. Bu dönem içerisinde, bazı ilişkilerde evliliğe doğru giden adımların atılması gündeme gelebilir. Söz, nişan veya düğüm tarihleri belirlenebilir. Evli Balıklar içinse bu dönem, çocuk sahibi olma düşüncenizin daha fazla ön plana çıktığı bir süreç olabilir. Kısacası 8 ile 25 Mayıs tarihleri arasındaki 17 günlük süreci çok iyi değerlendirerek, aşk hayatınızda sürpriz gelişmelerin yaşanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Bu dönemde bekar veya yalnız Balıklar içinde yeni ve sürpriz aşklar gündeme gelebilir. Ayrıca sorunlu ilişkilerin düzelmesi, problemli evliliklerin kurtarılabilmesi açısından da oldukça doğru bir zaman olduğunu söyleyebiliriz. Eğer sorunlu bir evliliğiniz veya problemli bir ilişkiniz var ise ve bu dönem içerisinde sorunlarınıza çözüm bulamazsanız ay sonu gibi ipler tamamen kopma noktasına gelebilir. Keza az öncede bahsettiğim gibi 26 ile 31 Mayıs tarihleri arasındaki 4 günlük süreç çok kötü bir dönem diyebiliriz. Bu 4 günlük süreç içerisinde ilişkilerde ciddi sorunlar yaşanabilir ve bazı ilişkiler bitebilir.

 

Ciddi bir sağlık probleminiz yoksa genel hatlarıyla sağlığınızın iyi olduğunu söyleyebiliriz. Fakat böbrek, vücudunuzda su toplanması ve idrar yollarınızla ilgili sağlık problemleriniz var ise sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var.

 

Haziran ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Mayıs ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir