Sevgili Balıklar, burcunuz üzerinde 17 Mart tarihine kadar gerileyecek olan Merkür, her anlamda dikkatli adımlar atmanızı işaret ediyor. Merkür gerilemesi, Balık burcu için dikkati temsil eder. Bu süreç içinde birden dikkatiniz dağılabilir, yanlış kararlar alıp, geri dönüşü olmayan adımlar atabilirsiniz. Bu dönem içinde hislerinize güvenmelisiniz çünkü sizi böyle bir durumda ön sezgileriniz koruyacak. 17 Mart’a kadar yapacağınız her türlü iş anlaşmasında, imzalayacağınız her sözleşmede gayet dikkatli olmalısınız. Özellikle 27 Mart itibariyle dengeli ve ölçülü hareket etmekte yarar var. Bir borcun ödenmesinde sorunlar, bir davanın çözümlenmesinde problemler yaşanabilir.

 

17 Mart’ta Merkür gerilemesinin sona ermesiyle 27 Mart’a kadar olan 10 günlük süreç Mart için en şanslı olduğunuz dönem olacak diyebilirim. Onun içinde bu 10 günlük süreci çok iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz. Keza bu 10 günlük şansı döneminizde kaçırılmayacak fırsatlar karşınıza çıkabilir. Yine bu 10 günlük şanslı dönemde elinize geçecek paraları çarçur etmemeli, mümkün olduğu kadarda tutumlu davranmalısınız. İş arıyorsanız, iş yerinizde değişiklik yapacaksanız, işinizi büyütmeyi düşünüyorsanız, yada elinizdeki parayla bir yatırım yapmak istiyorsanız bu 10 günlük şanslı döneminiz bu ideallerinizi gerçekleştirmeniz açısından en doğru zaman olabilir.

 

Kafanızı karıştıran Jüpiter İkizler burcu geçişinin bitmesine az kaldı. Ancak size faydası da oldu. Bilgiye ulaşma açlığı verdi. Her şeyi öğrenme, yazıya dökme, bağlantılarda bulunma, insanlarla tanışma fırsatları getirdi. Bu dönem bekar ve yalnız Balıklar için yeni aşkları  işaret ediyor. Konuyu ilişkisi olan Balıklar için ele alacak olursak, ilişkilerinden emin olup, beklentilerine karşılık bulacaklar diyebiliriz. Yine aynı konuyu evli Balıklar için ele alacak olursak, evlilikleriyle ilgili yaşadıkları sorunların çözüme kavuşması olarak yorumlayabiliriz. Venüs’ün Balık burcu geçişi  4, 5, 7 ve 14 Mart tarihlerinde olacağı için Özellikle bu tarihlerde partnerinizle sorun yaşamamaya özen göstermenizde yarar var. 20 ve 25 Mart arasındaki 5 günlük süreçte gerek duysal gerekse cinsel anlamda ilişkinizi zirvelerde yaşayabilirsiniz.

 

Sevgili Balıklar, üşütmemeye gayret gösterin keza üşütmeye dayalı sağlık sorunları yaşamanız söz konusu olabilir. Yine aynı nedenle kadınsal sağlık sorunları olan bayan Balıkların sağlıklarına daha fazla dikkat etmeleri gerekebilir. Kansızlık, tansiyon ve kolesterol gibi sağlık problemleri olan Balıklarında doktora görünmesinde yarar var. Bunların dışında ciddi bir sağlık sorununuz yoksa Mart ayını gayet sağlıklı geçireceksiniz diyebiliriz.

 

Nisan ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Mart ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir