3 Kasım 2013 Pazar günü Türkiye Saatiyle 15:20’de meydana gelecek halkalı Güneş tutulması Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarını ve yükselen burcu Boğa, Aslan, Akrep ve Kova olanları etkileyecek. 21 Ekim 2013 Pazartesi günü başlayan Merkür gerilemesi 11 Kasım 2013 Pazartesi gününe kadar devam edecek. Hem 3 Kasım’da meydana gelecek halkalı Güneş tutulmasını, hemde 11 Kasım’a kadar devam edecek olan Merkür gerilemesini göz önünde bulunduracak olursak, bu tarihlerde yani 11 Kasım’a kadar önemli kararlar almamanızı siz sevgili Balıklara tavsiye ederim.

 

Güneş Tutulması Balık burcunu nasıl etkileyecek?

Tutulmayla birlikte yurt dışı bağlantılı iş ve seyahatlere çıkabilir, şehir hatta ülke değişikliği yaşayabilirsiniz. Yüksek öğrenim programlarına yoğunlaşabilir, hayat felsefenizi yenileyecek eğitimler alabilir, bu alanda araştırmalarınızı yoğunlaştırabilirsiniz. Tez yazmak-sunmak, kitap yayımlayamak isteyebilirsiniz ancak bunun için daha fazla zamana ihtiyacınız var. Başarılı olmak için sabırlı ve gayretli olmak şart. İkili ilişkilerden yana da sizi harekete geçiren, mücadeleye iten kişilerle karşılaşabilir, tatlı rekabetler yaşayabilirsiniz. İlişki ortaklıkları doğru yönetmek sizi başarıya ulaştıracak. Vizyonunuzu yaşamınızı genişletecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hukuki ve yasal konular bu dönem öne çıkabilir.

 

Balık burcu Kasım Yorumu

Bu ay kozmik bir pozisyon değişimi oluyor. İki uzun vadeli gezegen düzeni bitiyor ve yeni biri başlıyor.  Düzen ve kaos prensipleri arasındaki bu gergin açı, diğerleriyle ilişkilerinizde büyük etki taşıyor. Yargı sınırlarından kurtulmaya zorlama ve suçluluk duygusu ilişkinize zarar verebilir hatta bitirebilir. Eğer dikkatsiz davranmazsanız bu durum, şu anki ilişkinizde yaşadığınız sınırları aşmada ya da yeni bir ilişki başlatmada yeni bir adım olabilir.

 
Bu ay  heyecan verici önseziler uyandırmak ve bunu gerçeğe dönüştürme yolunda sizi stratejik ve organize edilmiş durumlar söz konusu olabilir. Normal yörüngede iki gezegen ileriye hareket dalgaları ekliyor. Hayalci Neptün 1 Kasım’da manevi isteklerinizi maddileştirmeye başlıyor ve daha sonra yaratıcı Uranüs 28 Kasım’da özgünlüğün parlayan oklarını serbest bırakıyor. Buna ilaveten, beş gezegen kişisel duruş renginizi değiştirerek pozisyonlarını değiştiriyor.Venüs 12 Kasım’da arkadaşlarınızda ve grup içinde ne istediğinizi bilmeniz açısından sizi bir açıklığa mecbur ederek Oğlak burcuna geçiyor.

 

21 Kasım’da Güneş, Mars’ın yolunu takip ettiğinde amaçlarınızı açık bir şekilde ifade edebilir ve herkesin Önünde kendinizden daha emin hareket edebilirsiniz. Güçlü Plüton 26 Kasım’da önümüzdeki yıllarda grup içindeki durumunuzu yeniden belirleyip şekillendireceği Oğlak burcuna yeniden giriyor.Sevgi dolu Venüs’ün açılarını 3 Kasım’da Satürn’den Uranüs’e geçirmesi ilişkileri karışık hale getiriyor. Reddedilme duygusu, ilişkinizdeki kısıtlayıcı düzenden kurtulmak için duygularınızı teşvik ediyor ve 4 Kasım’da Satürn-Uranüs zıtlığının gerginliğini serbest bırakıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir