Medyum Kağan
Medyum Kağan
Balık Burcu 29 Temmuz 2013 Yorumu
Balık Burcu 29 Temmuz 2013 Yorumu
Onun çok fazla üstüne düşüyorsunuz. Bazen bu ilgiden bunalıyor. Kendi doğrularınızı empoze etmeniz ilişkinizi çıkmaza sokuyor. Yakıcı bir sevgi veriyorsunuz ama ateşin dozu biraz yüksek. İşteki hırsınızın meyvesini yakında toplayacaksınız. Bugün...
29 Temmuz 2013 07:35
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Onun çok fazla üstüne düşüyorsunuz. Bazen bu ilgiden bunalıyor. Kendi doğrularınızı empoze etmeniz ilişkinizi çıkmaza sokuyor. Yakıcı bir sevgi veriyorsunuz ama ateşin dozu biraz yüksek. İşteki hırsınızın meyvesini yakında toplayacaksınız. Bugün arkadaşlarınız hakkında edeceğiniz sözlere dikkat edin. Konuşmalarınız istenmeyen kulaklara varabilir.

 

Aşk Kendinizi güvende hissetmek istediğiniz bir ruh hali içindesiniz. Sevdiğinizin sizden talep edeceği bazı şeylere boyun eğme eğilimine giriyorsunuz. Ailenizin fikirleri bu konuda sizi etkileyecek.

 

İş Hayatı Pazartesi gelince kesinlikle iş düşünmek istemiyorsunuz. İşler iş yerinde kalsın gibi bir zihniyetiniz var. Bugün gerçekten de iş düşünmenizi gerektirecek herhangi bir gelişme olmayacak. Enerjinizi yükseltmeli ve işinize 4 elle sarılmalısınız.

 

Ekonomi Para konusunda kendinizi sıkıyorsunuz. Harcama yapmaktan adeta korkuyorsunuz. Bugün bu korkunuz gerçek olacak ve beklemediğiniz yüklü harcamalar yapmak zorunda kalacaksınız.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa