Medyum Kağan
Medyum Kağan
Balık burcu 16 Temmuz 2013
Balık burcu 16 Temmuz 2013
Balık burcu 16 Temmuz 2013 yorumu. Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi...
15 Temmuz 2013 19:20
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Sıkıntılı günler artık geride kaldı. Şimdi önünüze bakmanın tam zamanı. Çünkü fırsatlar sizi bekliyor. İyi yatırımlar yapabilir, maddi gücünüzü arttırabilirsiniz. Bu sevdiğinizle olan ilişkinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Sizi güçlü ve çalışkan görmek onu etkiliyor. O sizi aramadan siz onu aramalısınız. Ve çok hak ettiğiniz sitemleri sessiz sedasız kabullenmelisiniz.

 

Aşk Sanki iki farklı kişi gibi görüyorsunuz onu. Biraz dikkatle incelerseniz altında kıskançlık yattığını göreceksiniz. Baş başa olduğunuzda gösterdiği anlayış ve sevgiyi dostlarınızın arasında göremeyişinizi başka türlü açıklayamazsınız.

 

İş Hayatı Kararlılığınız iyi bir özellik, ama zaman, zaman inatçılığa dönüştüğünde gereksiz gerilimlere neden oluyor. Yeteneğiniz, sizi hedeflerinize adım, adım yaklaştıracak, kendinizi bu kadar sıkboğaz etmeyin.

 

Ekonomi Zevklerinizden önce sorumluluklarınız geliyor. Zaten sorumluluklarınızı yerine getirdiğinizde geriye de fazla bir şey kalmıyor. Parayla ilişkiniz takdire değer bir ilişki.

 

 


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa