Medyum Kağan
Medyum Kağan
Astroloji bir bilim dalı mı?
Astroloji bir bilim dalı mı?
Günümüzde hala tartışması yapılsa da astrolojinin varlığı yadsınamaz; astrologların yanı sıra dünyadaki büyük bir kesim tarafından giderek artan oranlarda kabul görmektedir. Bilinmezlik duvarlarının çerçevelediği yaşam evinde, duvarların ötesine olan merak...
24 Mayıs 2013 02:46
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Günümüzde hala tartışması yapılsa da astrolojinin varlığı yadsınamaz; astrologların yanı sıra dünyadaki büyük bir kesim tarafından giderek artan oranlarda kabul görmektedir. Bilinmezlik duvarlarının çerçevelediği yaşam evinde, duvarların ötesine olan merak çok varsayımlı denklemlerin üretilmesine neden olurken, birden fazla çözümleri de gündeme getirmektedir. Evrende, etki-tepki prensibiyle bir aile oluşturan değişim ve çatışmaların yarattığı nedenlere “Astroloji” uygun bir şekilde yaklaşarak, kozmosun sisleri arasında insanlara sempatik bir şekilde yol göstermektedir.

 

Astroloji, en azından bilimsel yaklaşımlarla sunduğu bilgilerle anlamını verileri sizinle paylaşırken, rehberliğini yüzünün akıyla, sizi kandırmadan ve avutmadan yapıyor. Yaşamın anlamını tartışmak yerine evrendeki görevlerimizi anlamını düşündüğümüzde, yolumuzun çok daha kısa ve net olacağını bilmeliyiz. Bize sunulan kısacık yaşam kesitinde; bize öğretmenlik yapacak olan Astroloji’nin öğretmenliğine sıcak gülümseme ile yaklaşırsak, onun bize matematiksel, fiziksel ve ruhsal olarak sunduğu bilgilerin ışığında yaşamımız daha eğlenceli ve hoş olacaktır. Hayatınızı yönlendiren olguları, kendimizin yarattığını Astroloji söyleyecektir. Yaşam bize tercihler sunar ve biz seçeriz. Seçeneklerimiz ve reddettiklerimizin altında müthiş bir Astroloji gerçeği yatıyor.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa