Sevgili Aslanlar, Mars 1 Temmuz’da burcunuzun 2. evi olan kaynaklar evine hareket edecek. Bu nedenle yakınlarınızın maddi sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. 3 Temmuz’da Venüs’le Jüpiter karşı karşıya gelecek ve 4 Temmuz’da da Satürn ile Venüs arasında 45 derecelik bir açı oluşacak. Bu nedenle 3-4 Temmuz ve sonrasındaki günlerde sosyal çevrenizle olan bağlarınız güçlenecek. Bu süreçte uzun süredir görmediğiniz eş, dost ve akrabalarınız sizi ziyaret edebilir.

 

Mars 1 Temmuz’da burcunuzun 2. evi olan kaynaklar evine hareket edecek. Bu nedenle çevrenizdekiler sizden maddi ve manevi beklentilere girebilir. Ardı arkası kesilmeyen istekler, bir türlü tatmin edemediğiniz insanlar fazlasıyla canınızı sıkabilir. Bu sorunların ilişkinize  yansıması can sıkıcı sorunları da beraberinde getirecek. Böyle bir durum karşısında fevri davranışlardan kaçınmanızı ve sağduyulu olmanızı sizlere tavsiye ediyorum.

 

Mars 1 Temmuz’da burcunuzun 2. evi olan kaynaklar evine hareket edecek ve 3 Temmuz’da Venüs’le Jüpiter karşı karşıya gelecek, 4 Temmuz’da da Satürn ile Venüs arasında 45 derecelik bir açı oluşacak. Bu nedenle 1 ile 7 Temmuz tarihleri arasında nakit sıkıntısı yaşayabilirsiniz, çünkü hesapta olmayan parasal sorunlar bütçenizi sarsacağa benziyor. Bu nedenle Temmuz’un ilk haftası ayağınızı yorganınıza göre uzatmalı ve gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. 9 Temmuz’da Ay, Aslan burcunda olacak. Bu tarihten itibaren iş hayatınız hareketlenecek ve para akışı hızlanacak.

 

Mülklerle ilgili tapu sorunları, kamu kurumlarıyla ilgili bazı evrakların tamamlanması, sigorta ve vergi borçlarıyla ilgili sorunlar ön plana çıkacak. Özellikle resmi kurumlarla ilgili olan ödemelerinizi aksatmamalısınız. 9 Temmuz’dan itibaren sinema, tiyatro ve televizyon dünyasıyla ilgili işler yapan Aslanlar sürpriz projeleri hayata geçirecek ve bu projelerle uzun süre gündemde kalacaklar. Temmuz’un ilk haftası maddi açıdan sıkıntılı geçse bile 9 Temmuz itibariyle iş hayatınla ilgili her şey yoluna girecek.

 

Çocuklarınızla ilgili iletişim sorunları, yakınlarınızın sizden beklentileri fazlasıyla canınızı sıkacak fakat 12 Temmuz itibariyle bu stresli günler yerini huzurlu günlere bırakacak. Yakınlarınızla ilgili yaşanması muhtemel sorunları ilişkinize yansıtmamanız daha doğru olacak.  22 Temmuz’da Güneş, Aslan burcuna girecek ve bu tarihten itibaren kendinize olan güveniniz artacak. Aynı tarihten itibaren bazı Aslanların ilişkileri resmiyet kazanacak ve bu yönde somut adımlar atılacak. Fakat Temmuz’un ilk haftası sorunlu ilişkiler yada problemli evlilikler bitme noktasına gelecek. Ancak endişelenmeyin 12 Temmuz itibariyle her şey tatlıya bağlanacak. 20 Temmuz ve sonrasındaki günlerde kısa süreli geziler planlayabilir, bir kaç günlüğüne tatile çıkabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir