Sevgili Aslanlar para gezegeniniz geçen ayın 13’ünde Oğlak burcuna girdi ve bu ayın 3’üne kadar orada kalacak. Bu durum sizi Şubat’ın 3’ünden itibaren olumlu yönde etkileyecek keza bu süreçten sonra yatırıp yapmak isteyebilir, paranızı çeşitli alanlarda değerlendirebilirsiniz. Uzun lafın kısası 3 Şubat’tan itibariyle parasal anlamda şanslı bir döneme gireceksin. Buda borçlu olan Aslanların borçlarını ödemesi, nakit sıkıntısı yaşayanların ihtiyaç duydukları nakit parayı bulması, işleri bozuk olanlarında iş problemlerini çözmesi anlamına geliyor. Ayrıca memur, amir gibi Aslanlar içinde bu dönem atamaları veya yükselişleri de beraberinde getirebilir. Öğrenciler için başarıyı temsil eden bu dönem, ticaretle uğraşanlar içinde işlerini büyütmeye başladıkları bir süreç olabilir. Tabi ki bunların olması birazda sizin bu şanslı dönemi kendi lehinize çevirebilmenizle alakalı. Her ne iş yaparsanız yapın 3 Şubat’tan sonra elinize geçen her fırsatı çok iyi değerlendirmenizi size tavsiye ederim.

 

Aşk anlamında da şanlı olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Özellikle de Şubat’ın ilk günleri ve ortası partneriyle küs ve ayrı Aslanların barışıp tekrar birleşmesi için bulunmaz bir fırsat olabilir. Bu dönem evli Aslanların ailevi sorunlarını çözdükleri, yalnız Aslanların yeni bir aşka merhaba dedikleri bir sürecide temsil ediyor. Kısacası Şubat ayı Aslanlar için hem aşkta hemde işte şanslı oldukları bir dönüm noktası  olabilir. Keza bu ay içinde bir çok Aslan’ın ilişkilerinde bile evliliğe giden yolda ciddi adımların atılması, sürpriz evlilik teklifleri almaları söz konusu olabilir.

 

Seyahat, akraba ziyaretleri, uzaktaki yakınlarınızın sizi ziyarete geldiği, yine bu saydıklarımla ilgili iyi ve güzel haberler aldığınız sizi çok mutlu edecek gelişmelerin yaşandığı bir ay olabilir.

 

İş hayatınız açısından 3, 4, 7, 9, 12, 16, 20 ve 27 Şubat şanlı, 1, 23, 24 ve 25 Şubat şanssız günleriniz olabilir. Durumu aşk hayatınız açısından ele alacak olursak 2, 11, 14 15, 16 ve 19 Şubat oldukça şanslı 27 ve 28 Şubat şanssız günleriniz diyebilirim.

 

Sağlık olarak ise özellikle kadınsal anlamda mantar, akıntı v.b gibi sağlık sorunları yaşayan Aslan kadınlarının bu sağlık problemlerinin tekrar ortaya çıktığı bir dönem olabilir. Bunun içinse üşütmemeli, cinsel ilişkinize dikkat etmeli ve iyi bir hekime gitmelisiniz. Diyabet (şeker) hastası, tansiyon sorunu, bel, eklem ve böbrek sorunu olan Aslan burçlarının da sağlıklarına dikkat etmesi gereken bir süreç diyebilirim.

 

Mart ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Şubat diliyor, şimdiden 14 Şubat sevgililer gününüzü kutluyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir