Sevgili Aslanlar Ocak ayı sağlık başta olmak üzere iş hayatınızla ilgili konularda kendinizi güvende hissetmeniz, ileriye dönük umutlu düşünmeniz zor olabilir. Siz bu konuları kafanıza bir hayli takabilirsiniz. Daha iyi şartlarda yaşamak istersiniz. İşiniz gayet önemlidir. İyi bir konuma yükselmek, geleceğinizi belirlemek arzunuz öyle yoğundur ki, hayatın güzelliklerini eğlenceli yanlarını hissetmekte, yaşamakta zorlanırsınız. Oysaki kendinize mutlaka zaman ayırmalı, dinlenmeyi bilmelisiniz. Ay ortasında iş ve sağlık konuları bir hayli önde olacaktır. Hem duygusal hem de bilinçli bir şekilde bu konulara önem verirseniz ilk on gün boyunca rahat edersiniz. Ay ortasına doğru ilişki, arkadaşlıklar, evlilik ve beraberlik konularında yoğunluğunuz artacaktır. İlişkisi olanlar,  partnerlerinin özgür hareket etmesi, kendine dönük kararlar almasını yadırgayabilirler. Genelde karşı taraf pek sizin gibi düşünmeyebilir, ilişkiyi sürdürse de çoğu zaman inatçı davranabilir. İlişkisi olmayanlar yeni biriyle tanışabilir. Bu kişi oldukça ilginç, bağımsız ancak sizi bir hayli heyecanlandıran kişidir.  Ay sonuna doğru gayet güçlü, olumlu kararlar verebilirsiniz. Yeni gelişmeler imajınızı güçlendirici ve umutlandırıcıdır.

 

2013 Ocak Ayı Astrolojik Takvimi

9 Ocak saat: 06:11 Venüs Oğlak burcuna girişi

11 Ocak saat: 21:44 Oğlak burcunda Yeniay

19 Ocak saat: 09:25 Merkür Kova burcuna girişi

19 Ocak saat: 23:52 Güneş Kova burcuna girişi

27 Ocak saat: 06:39 Aslan burcunda Dolunay

30 Ocak saat: 13:37 Jüpiter İkizler burcunda düz seyrine geçişi

 

Pozitif Enerjili Günler: 4-5-9-17-18-22-23-28-28-31 Ocak. Zayıf Enerjili Günler: 6-7-13-19-20 Ocak. Aşkta En Şanslı Günler: 9 Ocak. Parasal Açıdan Şanslı Günler: 2-3-29-30 Ocak. Yeni Ay: 26-27-28-29 Ocak. (Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeni Ay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır.)

 

Dolunay: 12-13-14 Ocak. (Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir