Sevgili Aslanlar, 10 Mayıs’da Boğa burcunda Güneş tutulması meydana gelecek hemen arkasından 16 Mayıs’da Ay, Aslan burcuna girecek. Son olarak 25 Mayıs’da da Yay burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Bu 3 Astrolojik döngü, diğer burçlar kadar olmasa bile sizi de olumlu ve olumsuz yönde etkileyecek. 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelecek Güneş tutulması en çok 12 Ağustos doğumlu Aslanları etkileyecek. Geride bıraktığımız 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelen Ay tutulması sizi fazlasıyla etkilemişti. 25 Nisan’daki Ay tutulmasının burcunuz üzerindeki etkisi tam geçti derken bu ay üst üste 2 tutulma daha yaşanacak. 2, 7, 14, 15, 19, 28 ve 29 Mayıs şanslı, 1, 4, 9, 10, 11, 24, 25 ve 26 Mayıs’da şanssız günleriniz diyebilirim.

 

Geçtiğimiz Nisan ayında olmasını beklediğiniz bir çok işiniz aksadı ve hâlada aksamaya devam ediyor. İş hayatınızdaki bu belirsizlik ve aksaklıklar 10 Mayıs’a kadar devam edebilir. 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelecek Güneş tutulmasının ardından işlerinizle ilgili bir çok şey normale dönecek. Özellikle 11 Mayıs itibariyle işleriniz hareketlenecek ve para akışı hızlanacak. İş hayatınızdaki bu hareketlilik 23 Mayıs’a kadar devam edecek. 23 Mayıs itibariyle iş hayatınıza tekrar durağan bir hal hakim olacak, çünkü 25 Nisan’da Yay burcunda Ay tutulması meydana gelecek. İş hayatınızda yaşanması muhtemel bu durağan dönem ay sonuna kadar devam edebilir. Bahsi geçen bu 2 tutulmadan en çokta 12 Ağustos doğumlu Aslanlar etkilenecek. Onun içinse 11 Mayıs ile 23 Mayıs arasındaki 12 günü çok iyi değerlendirmelisiniz. Bu tarihler arasında elinize geçen parayı iyi değerlendirmeli ve gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.

 

Mülkleriyle ilgili tapu, miras veya ipotek gibi sorunları olan Aslanlar, bu sorunlarını 11 ile 23 Mayıs tarihleri arasında çözüme kavuşturabilirler. Uzun süredir sonuçlanmayan ve sürekli ertelenen bir mahkemeniz var ise bu tarihler arasında davanız lehinize sonuçlanabilir. İşlerini büyütmek isteyen Aslanlar içinde bu süreçte sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Ayrıca bu dönemde, bugüne kadar alamadığınız alacaklarınızı tahsil edebilir, yeni müşteriler kazanabilir, kariyer yönünde emin adımlarla ilerleyerek, çıtanızı yükseltebilirsiniz. Özellikle bu dönem içinde iş ve sosyal çevrenizle olan iletişiminizi güçlendirebilirsiniz. Bugüne kadar iş hayatınızla ilgili ikna edemediğiniz insanları, bu dönemde rahatlıkla ikna edebilirsiniz. Ayrıca bu süreçte yeni ortaklıklar, farklı iş teklifleri ve başarılı projeler söz konusu olabilir. İşsiz olan Aslanlara sürpriz iş teklifleri gelebilir.

 

10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelecek Güneş tutulması ilişkileri bu tarihe kadar gerebilir. Fakat 16 Mayıs itibariyle özel hayatınız normale dönecek ve partnerinizle olan iletişiminiz hiç olmadığı kadar güçlenecek. Uzun süredir ayrı olan çiftlerin tekrar bir araya gelmesi de söz konusu olabilir. Sorunlu bir ilişkiniz yada problemli bir evliliğiniz var ise 16 Mayıs itibariyle bu sorunlardan kurtulabilir, partnerinizle birlikte hareket ederek ilişkinizi veya evliliğinizi kurtarabilirsiniz. Kısacası Mayıs ayında, partnerinizle birlikte oturup konuşarak geçmişi bir kenara bırakıp kendinize yepyeni bir sayfa açabilirsiniz. Özellikle bu dönemde hem duygusal hemde cinsel dürtüleriniz çok fazla ön plana çıkabilir ve sanki birbirinize yeniden aşık olabilirsiniz. İlişkinizde bir daha sorun yaşamamak adına ipleri elinize almayı düşünebilir, partnerinize ve ilişkinize hakim olmak isteyebilirsiniz. Bütün bu iyi gelişmelerin yanında dikkat etmeniz gereken önemli bir ayrıntı var. 25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelecek Ay tutulması ilişkileri tekrar gerebilir. Onun içinse özellikle de 12 Ağustos doğumlu Aslanların 23, 24, 25, 26 ve 27 Mayıs’da partnerleriyle sorun yaşamamaya özen göstermelerinde yarar var.

 

25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelecek Ay tutulması 28 Mayıs itibariyle burcunuz üzerindeki etkisini yitirecek. Bu nedenle ayın son günleri sürpriz tatil planları yapabilirsiniz. Bekar ve yalnız Aslanların kapısını Mayıs’ın son günlerinde yeni bir aşk çalabilir. Çocuk sahibi olan Aslanlar bir çocuk daha yapmayı düşünebilir. Aynı durum çocuk sahibi olmayan Aslanlar içinde geçerli çünkü bu ay çocuk sahibi olma arzunuz çok fazla ön plana çıkacak. Özellikle de ayın son günlerinde bu düşüncenizi uygulamaya koyabilirsiniz.

 

Kadın hastalıklarıyla ilgili sağlık sorunu olan bayan Aslanlarla, böbrek ve idrar yollarıyla ilgili sağlık problemi yaşayan Aslanların sağlıklarına dikkat etmelerinde fayda var. Migren, guatr, böbrek ve midesiyle ilgili sağlık sorunu olan Aslanlarla, hamile olan bayan Aslanlarında sağlıklarına dikkat etmeleri gerekebilir.

 

Haziran ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Mayıs ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir