Sevgili Aslanlar, 1 ile 6 Mart arası işleriniz çok iyi olabilir, fakat 7 Mart’ta 8. yakınlık evinizde duygusal Balık, Yeni Ay’ı, ne yapacağı tahmin edilemeyen Uranüs’le birleştiriyor. Bu durumda iş hayatınızı sarsabilir. 7 Mart, öncesinde ve hemen sonrasında iş arkadaşlarınızla, ortaklarınızla yada patronlarınızla sorunlar yaşamanız muhtemel. Yine bu dönemde iş anlaşmalarınız bozulabilir, sözleşmeler iptal edilip, ihaleler feshedilebilir. 7 Mart gibi beklediğiniz paralar gelmeyebilir.

 

Fakat telaşa gerek yok bu 7 Mart civarında yaşanacak bir kaç günlük geçici bir sıkıtı, çünkü Jüpiter, sizi sürpriz çözümlerle karşılayan Yeni Ay’la destekleyici bir 60 derecelik açı oluşturuyor. Ortaklık gezegeni Venüs ve iletişimci Merkür, Balık burcuna ve 8. evinize 12 Mart ve 14 Mart’ta girecek ve işlerinizin açılmasına, alışverişin artmasına ve sürpriz paraların gelmesine yardımcı olacak. Kısacası toparlamak gerekirse ne iş yapıyor olursanız olun 6, 7 ve 8 Mart’ta dikkatli olun. 12 ve 14 Mart ise şanslı günlerinizin başlangıcı diyebiliriz. Aslan burcu öğrencilerin eğitimi açısından da 6, 7 ve 8 Mart sıkıntılı ve başarısız bir dönem olabilir.

 

Satürn 15 Mart’ta Venüs’le ve 17 Mart’ta Merkür’le karşı karşıya geldikten sonra, Jüpiter’le 18 Mart’ta 45 derecelik açı çizecek, işte bu durum sizi ve işlerinizi yine sıkıntıya sokacak. Özellikle 15, 16, 17 ve 18 Mart’ta iş hayatınızda hayal kırıklığına uğrayabilir, hedeflerinizi gerçekleştiremeyebilirsiniz. Size tavsiyem acil ödemeleriniz dışında kesinlikle paranızı harcamayın. Kısacası 7, 15, 16, 17 ve 18 Mart iş hayatınız açısından şanssız, 12, 13 ve 14 Mart şanslı olduğunuz günler diyebiliriz. Fakat üzülmeyin 20 Mart itibariyle iş hayatınızdaki bu iniş çıkışlar normale dönecek ve işleriniz yoluna girecek.

 

İş hayatınızdaki bu iniş çıkışlar aşk hayatınızı etkilese bile, Güneş’in, 20 Mart’ta, büyük düşünceler ve uzak yerler eviniz olan 9. evinize girmesiyle ve 21 Mart’ta arkadaş eviniz olan 11. evinizdeki Dolunay sayesinde yeniden enerji dolu olacaksınız. Yukarıda bahsettiğim ve iş hayatınızda yaşayabileceğiniz bu sorunları aşk hayatınıza yansıtmamanız yerinde ve doğru bir karar olacaktır, çünkü zaten iş hayatınızda hayli canınızı sıkacak bu sorunlar nedeniyle aşk hayatınızda 20 Mart’a kadar monoton geçebilir. İş hayatınızdaki bu sorunların aşk hayatınıza yansıması halinde partnerinizle aranızdaki duygusal ve cinsel bağlarınız zarar görebilir. Siz kara kara iş sorunlarınızı düşünürken partneriniz sizden ilgi ve yakınlık bekleyecek, lâkin siz isteseniz bile ilgi gösteremeyeceksiniz, çünkü aklınız ters giden işlerinizde olacak. Fakat 20 Mart itibariyle aşk hayatınız renklenecek, işlerinizin de normale dönmesiyle partnerinizle Mart’ın son 10 gününü çok iyi geçirebilirsiniz.

 

İlişki yaşayan Aslanların 20 Mart ve sonrasında ilişkilerinde ciddi adımların atıldığı, partnerlerinden evlilik teklifi aldıkları ve yaza evlilik planları yaptıkları, ailelerin tanışması gibi güzel gelişmelerin yaşanacağı bir süreç olabilir. Ayrıca aşk hayatında yalnız olan Aslanlar için 20 Mart ve sonrası yeni ve hızlı gelişen bir aşkın başlangıcı olabilir.

 

Kadın hastalıklarıyla ilgili sağlık sorunu olan bayan Aslanlar, Kan şekeri, mide, tansiyon ve idrar yollarıyla ilgili sağlık problemi yaşayan Aslanların sağlıklarına dikkat etmesinde ve bir doktora görünmesinde yarar var. Ayrıca hamile olan bayan Aslanların doktor kontrollerini ihmal etmemelerinde fayda var. Bunun dışında ciddi bir sağlık sorunu olmayan Aslanlar için stres haricinde sağlıklı oldukları bir Mart ayı diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir