3 Eylül’de Güneş’in Satürn’le kavuşumu geleceğinizden endişe etmenize neden olacak, üst üste gelen maddi sorunlar sizi fazlasıyla bunaltacak ve hırçın bir ruh hali içinde olacaksınız. Aslında olayları bu kadar büyütmenize ve endişelenmenize gerek yok fakat hemen endişelenip paniğe kapılmak sizin karakterinizde var. Güneş 3 Eylül’de Satürn’le birleşip, 4 Eylül’de de Jüpiter’le 120 derecelik bir açı çizecek. Bu nedenle sizin için 3 Eylül çok kötü bir gün, 4 Eylül ise her şeyin netlik kazandığı güzel bir gün olacak. Bu ay için, 4 Eylül’ün en şanslı gününüz olduğunu söyleyebilirim. Kısacası bu ay sizin için inişli çıkışlı bir ay olacak.

 

Kötü geçen birkaç ay sizi çok yordu. Nereye gitseniz huzur bulamadınız ve belkide çoğu zaman umudunuzu bile yitirdiniz. Aile içi sorunlar, ödenmesi gereken borçlar, askıda kalan ve hep aksayan işler çok fazla canınızı sıktı. Fakat Eylül’de bu sorunların çoğunu geride bırakacaksınız. Size en önemli tavsiyem, enerjinizi düşürmeyin, moralinizi yüksek tutun ve asla umutsuzluğa kapılmayın. 4 Eylül’de Güneş, Jüpiter’le 120 derecelik bir açı oluşturacak. Bu tarihten itibaren şans yüzünüze gülecek ve iş hayatınız hareketlenecek. Söz konusu bu Astrolojik döngüler size, maddi sorunlarınızı çözebilmeniz için gerekli parayı kazanabileceğiniz bir iş imkan sunacak. 4 ile 15 Eylül tarihleri arasındaki 11 günlük süreci çok iyi değerlendirmeli ve her fırsatı şansa dönüştürmelisiniz, çünkü 4 Eylül iş hayatınız hareketlenecek, şanslı ve verimli bir süreç başlayacak fakat bu şanslı günler 15 Eylül itibariyle yerini durağan ve kısır bir döneme bırakacak. Onun içinse bu şanlı günleri iyi değerlendirmelisiniz.

 

Konuyu kısaca toparlamak gerekirse Eylül’ün ilk 3 günü kötü, 4 ile 15 Eylül arası iyi, 15 ile 22 Eylül arasıda kötü geçecek diyebiliriz. Tapu sorunu, miras paylaşımı, ev alma yada satma gibi uzun süredir aksayan işlerinizi 4 ile 15 Eylül tarihleri arasında çözüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca işsiz Aslanlar bu tarihler arasında yeni bir iş sahibi olabilirler. Uzun süredir küs yada ayrı olan çiftlerin bu tarihler arasında barışıp tekrar birleşmesi söz konusu olabilir. İlişkinizle ilgili hırslandığınız, gereksiz kıskançlıklar yaşadığınız ve öfkenize yenik düştüğünüz bir dönem olabilir. Keza şüpheci tarafınız daha çok ön planda olacak, bu nedenle ilişkinizi tekrar gözden geçirecek ve partnerinize güvenip, güvenmemek arasında gitgeller yaşayacaksınız. Güneş’in 22 Eylül’de Terazi burcuna girmesiyle yaşanan bu belirsizlikler son bulacak ve ilişkinize huzur hakim olacak. 29 Eylül’de Ay, Aslan burcunda olacak ve bu tarihten itibaren bazı Aslanların ilişkileri resmiyet kazanacak ve evlilik yolunda somut adımlar atılacak.

 

Evli Aslanlar kendi ailenizle ve maddi sorunlarınızla ilgili bazı problemleri evliliğinize yansıtmamalısınız. Evliliğiniz size sıradan bir evlilik gibi gelebilir veya kendinizi mutsuz ve yalnız hissedebilirsiniz, bu nedenle yaşananlardan dolayı eşinizi suçlayabilir ve onun üzerine çok gidebilirsiniz. Böyle bir durum karşısında kendinizi kontrol etmeli ve ağzınızdan çıkacak her kelimeyi çok iyi ölçüp tartmalısınız. Aksi halde sonradan pişman olacağınız geri dönüşü zor olan hatalar yapabilir ve evliliğinizi yıpratabilirsiniz. Fakat endişelenmenize gerek yok Güneş’in 22 Eylül’de Terazi burcuna girmesiyle her şey normale dönecek ve evliliğiniz renklenecek. Bu tarihten itibaren hatalarınızın farkına varıp, eşinizin gönlünü alacak ve onunla daha yakından ilgileneceksiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir