Aslan burcu erkeği elinde tutacağı, sorumluluğunu yerine getiren biri ile ilişki yaşamak ister. Bu yüzden onunla ilişki yaşayan birinin sorumlu yaklaşması karşısında mutlu olması mümkündür. Özellikle yaptıklarına karşılık veren, ilgisini esirgemeyen, fedakar olan, kendisinin değerini bilen birini öncelikli olarak ilişkide tercih edecektir.

 

Partnerinin, her konuda yanında olduğunu ve ona değer verdiğini hissettirmesi, ilişkiye sırtını dayaması açısından çok önemlidir. Eğer ilişki yaşadığı partneri karşısında kendini rahat ve huzurlu hissediyorsa ona bağlanır. Çok gururlu bir yapıya sahiptir. Partnerinin asla onu kırmasına ve küçük duruma düşürmesine tahammülü yoktur. O yüzden partner olacak kişi sürekli gururunu okşamalı ve özel biri olduğunu ona hissettirmelidir. Böylece bir birliktelik yaşanacağı gibi o birliktelikte değer ve sevgi görülmesi daha kolay olur.

 

Bir ilişkiden neler bekler?

Ona yakın durmalısınız. İlişkide huzur vermeye ve sorun çıkarmamaya çalışın. Koşulsuz her isteğine evet demelisiniz. Aslan burcu erkeğinin gönlünü hoş tutmak istiyorsanız serüvenci yanınızın fazla olduğunu göstermeye çalışın. Özellikle onu eğlence mekanlarına ya da kültürel ve sanatsal aktivitelere götürmelisiniz. Sürekli eğlenceli yerlerde bulunarak gönlünü kazanabilirsiniz. Ona hediye almak yerine sevgi ve şefkat gösterin. Bu onu daha çok mutlu edecektir. Hediye alacaksanız da takı kullanacağı bazı aksesuarlar alabilirsiniz. O bu durumdan çok hoşlanacaktır. Arada kendisinin değerli ve farklı olduğundan söz etmeye çalışın. Doğa gereği kendini beğenen bir yapıya sahiptir. O yüzden beğenilmekten ve güzel sözler işitmekten çok hoşlanır. Bu şekilde davrandığınız sürece onu yönetmeniz ve istediklerinize olumlu cevap almanız daha kolay olur.

 

İlişkileri

Aslan erkeği yüce gönüllü ve iyi yürekli olur. Cömerttir, fedakardır. Gururludur, isteklerini kolayca dile getirmez. Yardımsever yönü vardır. Her şeye müdahale eder. Fırsat buldukça partnerine zaman ayırır, bir arada paylaşım içinde olmak ister, paylaşımlarının artmasını sağlar. Eleştirilere kapalıdır, disiplinlidir, düzeni sever. Asla sorumsuzluk yapmaya çalışmaz. Çapkındır, karşı cinse zaafı çoktur, beğenilmekten hoşlanır. İlişkisinde politik yaklaşımları vardır. Partnerine sahip çıkacak, koruyacak, aydınlatacak, kumanda edecek bir yapıya sahiptir. Bu yönleriyle birçok kişiyi etkiler.

 

Hangi burçlarla aşk ve ilişki yaşayabilir?

Uzun süreli aşk yaşayacağı burç: Yay burcuyla uzun soluklu ve sorunsuz bir ilişki yaşama ihtimaliniz söz konusu olabilir. Yay burcunun değişime ayak uydurması ve kontrol edilmesi mümkün olması onunla yaşayacağınız ilişkiyi devam ettirmenizi kolaylaitırır. O yüzden Yay burcuyla birlikteliğiniz uzun sürebilir.

 

Macera yaşayacağı burç: Duygusal ilişkinizin sosyal yaşamınızda da renkli geçmesini istiyorsanız ve partnerinizin monoton bir yaşam biçimiyle hareket etmesini istemiyorsanız İkizler burcuyla ilişki geliştirmenizde yarar var. İkizler burcuyla hayatı hem farklı, hem de maceralı yaşama şansınız bulunmaktadır.

 

Aradığı cinsel partner: Cinsel yönden en fazla Koç burcuyla uyumu yakalayabilirsiniz. Aranızda bir uyum sorununun ortaya çıkmaması güzel ve mutlu bir ilişkinin yaşanması sonucunu doğuruyor. Bu durum birbirinizden hoşnut olmanızı sağlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir