Medyum Kağan
Medyum Kağan
Aslan burcu 16 Temmuz 2013
Aslan burcu 16 Temmuz 2013
Aslan burcu 16 Temmuz 2013 yorumu. Sevdiğiniz ve kariyeriniz arasında bir seçim yapmanız gerekebilir. Çok sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz. Vereceğiniz karar size en uygun...
15 Temmuz 2013 20:04
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Sevdiğiniz ve kariyeriniz arasında bir seçim yapmanız gerekebilir. Çok sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz. Vereceğiniz karar size en uygun karar olmalı. Para ikinci planda kalacak. Çünkü her zaman para sizden yana. Dostlarınızın desteğini almalısınız. Bugünlerde bir ziyaret yolculuğu yapmanız gerekebilir. Arkadaş çevrenizden birinin sağlığıyla ilgili haberler sizde üzüntü yaratacak.

 

Aşk İlişki içinde alışkanlık haline gelmiş hak arayışları duyguları köreltebilir. Anlamını aştığı düşünülen bazı dostça yakınlaşmaların partnerinizce sorgulanmasını, haksızlığa uğramışlık gibi görmemelisiniz.

 

İş Hayatı Kararlılık ve ısrarcılığı ayrıştırabilmeniz gerekiyor. Kararlı tavrınız size genellikle kazandırıyor. Ama bir konudaki ısrarınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürükleyebilecek gibi.

 

Ekonomi Çevrenizdeki birçok insanı kendi sorumluluklarıyla baş başa bırakmanız, onlara da yarar sağlayacak. Bazı sorumluluklarınızı en aza indirmek zorundasınız. Yoksa para sıkıntılarınız bitmeyecek gibi görünüyor.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa