Medyum Kağan, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve Kepez Belediye başkanı Hakan Tütüncü ile alakalı çok ilginç öngörülerde bulundu. Medyum Kağan 30 Aralık 2011’de Akdeniz Tv ana habere yaptığı açıklamada Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday olacağını iddia etti. Medyum Kağan’ın öngörülerine göre 4 belediye başkanını gelecekte neler bekliyor? İşte haberin detayları. Haberin videosunu izlemek için tıklayın

 

Akaydın tekrar başkan olmayacak Medyum Kağan’ın öngörülerine göre Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın önümüzdeki yerel seçimlerde aday olmayacak, aday olsa bile seçimleri kazanamayacak.

 

Tütüncü Büyükşehir Belediye Başkanı olacak Medyum Kağan’ın iddialarına göre 2014’de yapılması planlanan yerel seçimlerde Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olacak seçimleri de kazanarak Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı olacak.

 

Evcilmen’e mahkeme kapısı görünüyor Medyum Kağan’ın kehanetlerine göre Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’e mahkeme kapısı görünüyor. Medyum Kağan, Evcilmen’in ciddi anlamda adli sıkıntılar yaşayacağını iddia ederken, Evcilmen’in görevden alınmasının da gündeme gelebileceğini sözlerine ekledi.

 

Böcek Konyaaltı’nın gözdesi olacak Medyum Kağan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in 2014’de yapılması planlanan yerel seçimlerde tekrar seçilerek Konyaaltı’nın gözdesi olacağını iddia etti.

 

4 Başkan kehanetler için ne dedi? Medyum Kağan’ın Antalya’da gündemi belirleyen başkanlar kehanetini, 4 belediye başkanının nasıl değerlendirdiğini araştıran Akdeniz Tv muhabirleri 4 başkanı da makamlarında ziyaret ederek, bu kehanetlerle ilgili görüşlerini almak için mikrofon uzattı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Kepez Belediye Başkanı Tütüncü ve Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen yorum yapmazken, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek ‘’Medyum kardeşimize saygı duyuyorum o içinden geldiği şekliyle güzel şeyler söylemiş, bizim hakka ve halka dayanmayan bir işimiz yok, seçimlerde de takdir halkımızın’’ dedi. Haberin videosunu izlemek için tıklayın

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir