Akrep burcu erkeği ilişkilerinde sorun ve problem yaşamayacağı, sevileceği bir partnerle ilişki içinde olmak ister. Bu özelliklere sahip bir partnerle başladığı ilişkide hiçbir konuda sorun yaşamaz. Bu yüzden ilişki yaşadığı partnerin güven vermesi, uyum içinde olması, paylaşım içinde ona yaklaşması gerekmektedir. Böylece partneriyle paylaşımlarda bulunacak ve uyum içine girecektir. Akrep burcu erkeği kararlıdır, olumsuz davranışlara katı davranır ve partnerine karşı bu yönde taviz vermez. Partnerinin zor biri olmasına ve söylemlerinin tam aksine davranmasına tahammül edemez. Yumuşak, uyumlu ve anlayışlı bir yaklaşım karşısında kalmak ister. Onu kendinize bağlamak ve elinizde tutmak istiyorsanız mutlaka istekleri doğrultusunda yol almanız gerekir. Böylece size bağlı bir ilişki yaşamaya başlayacaktır.

 

Bir ilişkiden neler bekler?

Romantik ortamlarda partneriyle zaman geçirmekten hoşlanır, partnerinin ona açık bir şekilde olmaını ve ilişki süresinde hiçbir fikrini saklamamasını ister. En çok yaşadığı ilişkide partnerinin rahat tavırlar içinde olmasını sever. Sevdiği kişinin kendisi dışındaki kişilerle diyalog geliştirmesini istemez. Her koşulda partnerinin kendisine zaman ayırmasını bekler, ilgisizliğe asla gelmez. Hatta bu durum karşısında tepkileri sert bir şekilde ortaya koyar. Romantik ortamlarda bulunmaktan, baş başa kalacak yerlerde olmaktan hoşlanır. Hediye olarak kalıcı ve değeri yüksek hediyeler vermeniz sevinmesini sağlar. Gösterdiği ilgi ve değerin aynı oranda kendisine geri dönmediğini görürse çılgına döner. Bu yönde kızgınlığını gizlemez ve yapılan yanlışlıkları ortaya koyarak partnerinin tutum ve davranışlarını değiştirmesini ister.

 

İlişkileri ve tarzı

Her söylenene uyum sağlar, gireceği ortamlarda itirazda bulunmaz, istemese dahi partneri için gireceği ortama katlanır. Duygusal yapısı ve sessiz tavırlarıyla partnerine uyum sağlar. Bu yönüyle çoğu kez ortamların baş konuğu olur. Partnerini asla tek başına bırakmaz, uğruna birçok fedakarlığı yapar. Asla verdiği sözleri yerine getirmekte ihmalkar davranmaz, partnerinin yanında uyumlu olur. İtirazlarını sessiz bir şekilde dile getirir, kızsa da bir süre sonra sakin olmayı becerir. Sevdiği kişilere karşı ilgilidir, fakat duygularını ve hislerini sevdiği kişiye kolayca ifade etmez. Bunu yapması için biraz zaman geçmesi gerekir, kolayca bir kişiye ısınmaz. Sevdiği kişiye yakın durur, sevmediği kişilerden uzak durmaya çalışır. Aşırı kıskançtır.

 

Hangi burçlarla aşk ve ilişki yaşayabilir?

Uzun süreli aşk yaşayacağı burç: Boğa burcuyla uzun soluklu bir ilişki yaşayabilirsiniz. Eğer hayatınızda kalıcı ve kısa sürmeyecek bir ilişki yaşayı arzuluyorsanız öncelikli olarak partnerinizin Boğa burcu olmasına imkan tanıyın. Böylece yaşayacağınız ilişki kısa sürmeyeceği gibi mutlu dönemler yaşamanızı sağlayabilir.

 

Macera yaşayacağı burç: Eğlenceli ve renkli bir ilişki içinde olmanız, sakin ve monoton bir ilişkinin uzağında bulunmanız Aslan burcuyla ilişki yaşamanıza bağlı. Aslan burcuyla yaşayacağınız ilişki eğlenceli olacağından macera yaşayabilirsiniz.

 

Aradığı cinsel partner: Yengeç burcuyla cinsel anlamda mutluluğu yakalayabilirsiniz. Her ikinizin de cinsel isteğinin fazla olması ve uyum içinde birbirinizin isteklerini anlayışla karşılamanız, sorun yaşamanızın zor olacağını gösteriyor. Cinsel yönde isteklerinize olumlu cevaplar alabilir ve mutlu olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir