Sevgili Akrepler, bu ay geçmişi bir tarafa bırakıp geleceğe bakacaksınız. 4 Temmuz’da Venüs, Jüpiter ve Satürn arasında oluşacak 45 derecelik bir açı nedeniyle iş ve sosyal  çevrenizle olan bağınız güçlenecek. Ay 16 Temmuz’da burcunuzda olacak ve Yönetici gezegeniniz Venüs 12 Temmuz’da burcunuzun 11. evinden Aslan burcuna hareket edecek. Bu nedenle 12 Temmuz itibariyle iş hayatınız hareketlenecek.

 

Finansal açıdan son 3 ay beklentilerinizi karşılamadı, üst üste yaşanan terslik ve bu tersliklerin sebep olduğu maddi zarar sizi endişelendirdi. Fakat bu ay toparlanmaya başlayacaksınız. 7 ile 12 ve 12 ile 16 Temmuz tarihleri arasında şansınız oldukça açık. Bu süreçte sürpriz paraların gelmesiyle üstünüzdeki maddi yük hafifleyecek. Bu dönemde kâr marjınızı arttırarak, işinizi büyütebilirsiniz. Sinema, tiyatro ve televizyon dünyasıyla ilgili işler yapan Akrepler bu süreçte çıtalarını yükseltecekler ve başarılı projelere imza atacaklar. Ayrıca bu dönemde terfi etmeyi bekleyen Akrepler de amaçlarına ulaşacaklar.

 

Bu ay sürpriz paraların gelmesiyle  farklı projeler tasarlayacak ve uzun vadeli iş anlaşmaları yapacaksınız. Söz konusu bu anlaşmalar size hemen para kazandırmayabilir fakat önümüzdeki 2-3 aylık dönemde ciddi paralar kazandıracak. Bu ay işinize odaklanacaksınız, bu nedenle daha yaratıcı fikirler ortaya koyacak belkide imkansızı başaracaksınız. Bu dönemde Akrep burcu amir ve memurların tayin olması söz konusu olabilir. Ayrıca öğrenci Akreplerin eğitimleri için yurtdışına çıkması da gündeme gelecek.

 

Bu ay daha çok işinize odaklanacağınız için partnerinizi ihmal etmemelisiniz. Özellikle de evli ve çocuk sahibi olan Akreplerin eşlerini ve çocuklarını ihmal etmemeleri gerekiyor. Bazı Akreplerin ilişkilerinde evlilik gündeme gelecek ve sürpriz evlilik teklifinin ardından ailelerin tanışması söz konusu olabilir. Bazı Akrepler ise bir kaç ay önce biten ilişkileri için üzülmeye gerek olmadığını anlayıp yeni aşklara yelken açacaklar. Akrep burcu bayanların anaç tarafları daha çok ön plana çıkacak, bu nedenle çocuk sahibi olanlar çocuklarına karşı daha hassas davranacak, çocuğu olmayanlar ise çocuk sahibi olmak isteyecekler.

 

Bu ay sosyal ilişkileriniz güçleneceği için sürekli misafir ağırlamak zorunda kalabilirsiniz. Hatta çok uzun süredir görmediğiniz eş, dost ve akrabalarınızın sizi ziyarete gelebilir. Bu süreçte kendinizi anne ve babanıza karşı daha sorumlu hissedebilir, onları üzmekten korkabilirsiniz. Özellikle de babanızın bazı sağlık sorunları sizi tedirgin edebilir. Fakat üzülmeyin, çünkü bu sağlık sorunları sıradan ve geçici sağlık sorunları olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir