Sevgili Akrepler Güneş ve Mars gezegenlerinin 4. evinizde bulunması sizi ailevi sorunlar anlamında etkileyebilir. Keza bu dönem içinde tutkularınız daha fazla ön plana çıkacağı için partnerinize, ailenize veya çocuklarınıza karşı biraz ilgisiz kalacaksınız. Bu nedenden dolayıda çevrenizdekilerle iletişim sorunları yaşayabilirsiniz, çünkü siz bu süreçte sadece tutkunuz olan şeylere yöneleceksiniz. İşte tamda bu dönemde aileniz, partneriniz veya çocuklarınız sizden daha çok ilgi bekleyecekler. Bu süreçte kendinizi tutkularınıza fazla kaptırmamalı ve çevrenizdekilerle iletişimi koparmamalısınız, çünkü 4. evinizdeki bu değişim 23 Şubat tarihine kadar sürebilir.

 

4. Evinizdeki Güneş ve Mars hareketleri sizi 23 Şubat’a kadar işiniz açısından olumlu etkileyecek, zaten bunun içinde bazı Akrepler işlerine, bazı Akrepler ise hobileri veya tutkularına yönelecek. Bu süreç içinde işlerine yönelecek Akrepleri bir takım sürpriz gelişmeler bekliyor. Nedir bu sürpriz gelişmeler derseniz hemen anlatalım. İş hayatınızda yükselme bekliyorsanız veya bir yerden para beklentiniz varsa yada işinizle ilgili sözleşme, anlaşma, ortaklık gibi bir beklenti içindeyseniz bu beklentiniz sürpriz bir şekilde gerçekleşebilir. Gündeminizde böyle bir şey yoksa ve bu süreç içinde yukarıda saydığım gibi bir gelişme olursa da bu fırsatı değerlendirmenizi size tavsiye ederim, çünkü ileriye yönelik bir çeşit yatırım olabilir bu sizin için.  Bu süreç işsiz Akrep için yeni bir iş kapısı, borçlu Akrepler içinde borç yükünü hafifletip rahat bir nefes aldıkları güzel bir dönem olabilir.

 

Konuyu Aşk hayatınız açısından ele alacak olursak, 19 Şubat itibariyle 5. evinizin güçlenmesi kişisel zevkleriniz açısından doyum noktasına ulaşmanıza sebep olabilir. Bu dönem içinde de kişisel zevklerinize yönelip eşinizi yada partnerinizi asla ihmal etmeyin aksi halde aranızda ciddi sorunlar yaşanabilir. 23 Şubat ve sonrasında yalnız Akrepler yeni bir aşka merhaba diyebilir. Ayrıca bu tarih küs ve ayrı Akrepler içinde barışıp tekrar birleşmek açısından önemli bir dönüm noktası.

 

İş hayatınız açısından 1, 4, 7 ve 28 Şubat şanssız, 17 ve 19 ile 23 Şubat tarihleri arası şanslı döneminiz. Aşk hayatınız açısından ise 19 ve 24 Şubat tarihleri arası şanssız, 1, 6 ve 10 ile 15 Şubat tarihleri arası şanslı olduğunuz bir dönem diyebilirim.

 

Özellikle hamile olan Akrep kadınları, kilo problemi, Ak Ciğer yağlanması, kolesterol ve tansiyon gibi sağlık sorunu olan Akreplerin dikkat etmesi gereken bir dönem. Tedavi gören Akreplerinde tedavilerini aksatmaması gereken bir süreç.

 

Mart ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı bir Şubat diliyor, şimdiden 14 Şubat sevgililer gününüzü kutluyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir