Sevgili Akrepler Ocak ayının ilk on gününde güven ve istikrar tümüyle iş ve özel ilişkilerde ön sırada yer alacaktır. Çalışmak ve hayatınızı garanti altına alabilecek yolları aramak, toplum içinde bir yer edinmek arzusu bir hayli yoğun. Yakın çevremizdeki kişilerle saygın ve mesafeli bir şekilde ilişki kurmayı istiyoruz. İnsanların da bize karşı böyle davranmasını bekliyoruz. İş anlamında sorunları olanlar genelde işinde başarılı kişilerle iletişimde bulunmayı tercih edeceklerdir. Kaldı ki 11 Ocak civarında bahsettiğim bu konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir, kararlar alınabilir. Ocak ayının ortalarında aile içinde, iş hayatında, arkadaşlıklarda zorlanmalara pek gelemezsiniz. Evinizde kendi istediğiniz şekilde hareket etmeniz kısıtlanabilir. Siz de buna bir çözüm bulmak için var gücünüzle çabalarsınız. Hayat koşullarıyla dışarıda mücadele ederken ev alanı içinde denetlenmek pek hoşunuza gitmez. Bir değişim arzusu yüreğinizin tam ortasında belirgin hale gelir. Enerjinizi mutlaka boşaltabilecek aktivitelere yönelmekte yarar vardır. Ay sonuna doğru iş hayatında çok dikkatli olunuz. Birdenbire işten ayrılmak, özgür olmak, en ufak bir baskıda isyan etmek gibi durumlar yaşanabilir.

 

2013 Ocak Ayı Astrolojik Takvimi

9 Ocak saat: 06:11 Venüs Oğlak burcuna girişi

11 Ocak saat: 21:44 Oğlak burcunda Yeniay

19 Ocak saat: 09:25 Merkür Kova burcuna girişi

19 Ocak saat: 23:52 Güneş Kova burcuna girişi

27 Ocak saat: 06:39 Aslan burcunda Dolunay

30 Ocak saat: 13:37 Jüpiter İkizler burcunda düz seyrine geçişi

 

Pozitif Enerjili Günler: 2-3-6-7-11-15-24-25-29-30 Ocak. Zayıf Enerjili Günler: 13-19-20-27-28 Ocak. Aşkta En Şanslı Günler: 15 Ocak. Parasal Açıdan Şanslı Günler: 9 Ocak. Yeni Ay: 6-7-8 Ocak. (Ay-Akrep burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır.)

 

Dolunay: 19-20-21 Ocak. (Ay-Boğa burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir