Sevgili Akrepler, 25 Nisan’da 5 derece Akrep burcunda meydana gelen Ay tutulması sizi fazlasıyla etkilemişti. Bu ay gezegenlerin çoğunun 7. evinizde toplanması veya bu evden transit geçmesi sizin için olumlu gelişmeleri de beraberinde getirecek. 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelecek Güneş tutulması ile 25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelecek Ay tutulması sizi çok fazla etkilemeyecek. 10 Mayıs’ta Boğa burcunda meydana gelecek Güneş tutulması en çok 12 Kasım doğumlu Akrepleri etkileyecek. 6, 7, 8, 15, 16, 17, 19 ve 30 Mayıs şanslı, 1, 3, 9, 10, 23, 25, 26, 27 ve 28 Mayıs şanssız günleriniz diyebilirim.

 

Gezegenlerin 7. evinizde toplanması veya bu evden transit geçiyor olması iş hayatınız açısından oldukça hareketli bir dönemi işaret ediyor. Mayıs ayında iş seyahatleri, sözleşmeler, anlaşmalar, yeni müşteriler, farklı projeler daha fazla ön plana çıkabilir. Uzun süredir üzerinde çalıştığınız ve bir türlü neticeye ulaştıramadığınız bir projeniz varsa, bu projenizi Mayıs’da hayata geçirebilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz ve bir türlü gelemeyen paralar bu ay elinize geçebilir. Ayrıca bu dönemde uzun zamandır satamadığınız mülkünüzün satılması gündeme gelebilir. Diğer burçlara baktığımızda siz Akrepler hem iş hemde parasal anlamda Mayıs ayını çok rahat geçireceksiniz diyebilirim. 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelecek Güneş tutulması nedeniyle, 9, 10, 11, 12 ve 13 Mayıs tarihlerine dikkat etmenizi, bu tarihlerde önemli kararlar almamanızı veya daha önceden aldığınız kararları bu günlerde uygulamanızı tavsiye ederim.

 

İşsiz Akrepler için yeni iş fırsatları, iş kurmayı düşünen Akrepler içinde finansal destekler söz konusu olabilir. Ödemelerinizde zorlanmayacağınız ve işleriniz açısından da oldukça hareketli geçecek bir Mayıs sizi bekliyor diyebilirim. Tayin, atama, terfi bekleyen amir veya memurlarla, iş hayatında yükselmeyi bekleyen çalışanlar için bu emellerine ulaştıkları bir ay olabilir. Ayrıca sınavı veya mülakatı olan Akreplerinde başarılı olmaları açısından şanslı olduklarını söyleyebilirim.

 

Partneriniz sürpriz bir evlilik teklifi yapabilir. Bu nedenle bazı Akreplerin ilişkileri ciddi bir boyut kazanabilir ve evlilik yolunda ilk somut adımlar atılabilir. Evliliklerinde sorun yaşayan Akrepler artık bu sorunları geride bırakacaklar. Özellikle evli Akreplerin çocuk sahibi olma düşünceleri daha çok ön plana çıkabilir. Çocuk sahibi olan Akrepler ise çocuklarına karşı daha fazla düşkün olacaklar. Mayıs ortasında yapılacak tatil planları bile, partnerinizle aranızdaki duygusal bağı güçlendirecek. Bekar ve yalnız Akrepler hızlı gelişen ciddi bir aşka yelken açabilirler. 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelecek Güneş tutulması ile 25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelecek Ay tutulması bir kaç detay dışında aşk hayatınızı çok fazla etkilemeyecek.

 

Onun içinse tutulmaların hemen öncesindeki ve hemen sonrasındaki günlere yani 9, 10, 11, 12 ile 24, 25 ve 26 Mayıs tarihlerine dikkat etmenizde yarar var. Bu tarihlerde iş arkadaşlarınızla, partnerinizle veya sosyal çevrenizle sorun yaşamamaya özen göstermelisiniz. Aksi halde can sıkıcı, kırılıp, kırdığınız, tartışmalar yaşanabilir. Ayrıca bu tarihlerde anneniz, babanız veya kardeşlerinizle yada çocuklarınızla ilgili bazı sorunlar yaşanabilir. Yaşanması muhtemel bu sorunlardan dolayı kısa süreli küslükler gündeme gelebilir. Yukarıda belirttiğim bu tarihler dışındaki günlerde keyfiniz gayet yerinde olacak diyebilirim.

 

Ülser ve gastrit gibi sağlık problemleri yaşayan Akreplerle, tansiyon sorunu olan Akreplerin sağlıklarına dikkat etmelerinde yarar var. Ayrıca idrar yollarıyla ve kadın hastalıklarıyla ilgili sağlık sorunu olan bayan Akreplerin bu sağlık sorunları tekrar ortaya çıkabilir. 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelecek Güneş tutulması nedeniyle özellikle de 12 Kasım doğumlu Akreplerin sağlıklarına dikkat etmelerinde fayda var.

 

Haziran ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Mayıs ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir