Sevgili Akrepler, 23 Şubat’ta başlayan ve 17 Mart’ta sona erecek olan Merkür gerilemesi, gölgeli günleri de dahil olmak üzere 24 Mart’a kadar etkisini sizin üzerinizde sürdürecek. Bu nedenden dolayıda iş ve aşk hayatınızla ilgili her şeyi yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Şunu belirtmekte yarar var ki; bu 24 Mart’a kadar her şey kötü olacak anlamına gelmiyor. Fakat iş ve parayla alakalı konularda, neşenizi bozan, keyfinizi kaçıran sorunlar yaşamanız muhtemel. Onun içinde sizlere tavsiyem en azından 17 Mart’a kadar ayağınızı yorganınıza göre uzatın ve gereksiz harcamalardan kaçının. Özellikle de vergi borcu veya kredi ödemelerinizi aksatmamanız da yarar görüyorum. Lâkin 17 Mart itibariyle işleriniz normale dönmeye başlayacak ve 24 Mart itibariyle de durumu toparlayabilirsiniz. Mars, 12 Mart saat 08:26 ile 20 Nisan saat 14:48 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek, işte bu durumda sizde bezginlik ve strese neden olabilir. Paniğe kapılmadan, endişelenmeden, soğuk kanlı bir davranışla ve gereksiz harcamalardan kaçınarak Mart ayını en az zararla kapatabilirsiniz. Bu kısır döngülü süreci çok fazla stres yapmayın çünkü 24 Mart itibariyle durumu kurtaracaksınız.

 

Mart ayında iş hayatınızla ilgili sıkıntılar yaşasanız bile aşk hayatınızın iyi olmasıyla denge sağlanmış olacak. Sizin işle ilgili sıkıntılarınızın bilincinde olan partneriniz size en azından manevi destek olacak. Fakat siz daha çok olayları, yaşananları, aşkınızı irdeleyecek ve kendi içinizde ciddi git gel yaşayacaksınız. Kısacası ruhsal olarak durgun ve belirsizliklerle dolu bir tablo çizeceksiniz. 20 Mart itibariyle yeniden eski neşenizi bulacaksınız ve böylelikle aşk hayatınızda renklenecek. Evli çiftlerin daha çok bir birlerine karşı anlayış göstermeleri gereken bir süreç olacak. 20 Mart ve sonrası, evli çiftlerin bir kısmının, çocuk yapma isteklerinin daha çok ön planda olduğu bir süreç olacak. Evli ve çocuk sahibi olan Akrepler içinde çocukları ve çocuklarının gelecekleriyle ilgili aldıkları kararları uygulamaya koyacakları bir süreç diyebiliriz. Küs yada ayrı olan Akreplerin yaşananları olayları daha çok gözden geçirdikleri ve vicdani muhasebe yaptıkları görülebilir. Fakat 20 Mart’tan önce barışma ihtimali yok denecek kadar az. Aşk hayatlarında yalnız olan Akreplerin bu yalnızlıkları ay sonuna kadar sürebilir. 24 Mart ve sonrasında da sürpriz bir aşka yelken açabilirsiniz.

 

Sevgili Akrepler, konuyu aşk ve iş hayatınız açısından ele alacak olursak 20 Mart’a kadar pek iç açıcı şeyler yaşanmayacak. Fakat 20 Mart ve özellikle de 24 Mart’tan sonra geriye kalan 7 günlük süreçte bütün yaşanan olumsuzlukları unutturacak güzel gelişmeler yaşanacak diyebiliriz. Kısacası 20 Mart’a kadar her şey kötü gidiyor gibi gözükse bile 20 Mart’tan sonra durumu fazlasıyla toplayacaksınız.

 

Mart’ın ilk 20 günü aşk ve iş hayatınızda can sıkıcı olaylar yaşayacağınız için sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var. Özellikle de psikolojik sorunları olan Akreplerin kendi sağlıklarına daha fazla dikkat etmelerinde yarar var. Kan değerleri, idrar yolları, basur, bel ve böbrekleriyle ilgili sağlık sorunları olan Akreplerinde doktor kontrollerini ihmal etmemelerinde yarar var. Ayrıca hamile olan Akrep kadınlarının da bol bol yürüyüş yapmalarında fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir