Sevgili Akrepler, geride bıraktığımız son 2 ayda, 2 Ay 1’de Güneş tutulması meydana geldi. Söz konusu bu 3 tutulmanın ilki 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelen Ay tutulmasıydı, bu tutulma en çokta 29 Ekim’de doğan Akrepleri etkiledi. Bahsi geçen bu tutulmadan 15 gün sonrada 10 Mayıs’da Boğa burcunda Güneş tutulması meydana geldi, Güneş tutulmasından en çok 12 Kasım doğumlu Akrep burçları etkilendi. 3. tutulma ise 25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelen Ay tutulmasıydı, bu tutulma sizleri ilk 2 tutulma kadar etkilemedi. Fakat söz konusu bu 3 tutulmanın burcunuz üzerindeki etkileri devam etse bile yavaş yavaş tesirini yitiriyor. Ancak bu tutulmaların etkileri öyle birden geçmeyecek her geçen gün etkisini yavaş yavaş azaltsa bile, bu etkilerin tamamen geçmesi 4 ay sürecek.

 

Haziran’da hayatınızın karma karışık bir hal aldığını düşünebilirsiniz. İçinden çıkamadığınız işler sizi daha çok karamsarlığa sürükleyebilir. Burcunuzun 8. evindeki değişiklikler nedeniyle kendinizi duygu yükü altında hissedebilirsiniz. Bu ruhsal ve duygusal karmaşıklık işinizle ilgilenmenize engel olabilir. Sizlere tavsiyem ümitsizliğe kapılmayın, bu durumu kısa süreli bir halsizlik ve isteksizlik olarak yorumlayabiliriz. Yukarıda da bahsettiğim gibi yaşanan 3 tutulma sizleri fazlasıyla etkiledi. Bu etkilerden en çokta iş hayatınız nasibini aldı. Onun içinse özellikle Mayıs ayı beklentilerinizi karşılamadı. Mayıs’da yapmayı planladığınız bir çok iş aksadı, ödemelerinizin bir kısmını ertelemek zorunda kaldınız. İş hayatınızdaki bu durağan dönem Haziran’ın ilk günlerinde de devam edebilir. 9, 18, 19, 24, 26 ve 29 Haziran şanslı, 2, 5, 7 ve 11 Haziran’da şanssız günleriniz.

 

18 Haziran’da Venüs, Plüton ile karşı karşıya gelecek. 19 Haziran’da Ay, burcunuza girecek. Merkür’de 19 Haziran’da geri dönüşünü tamamlayacak. Söz konusu bu 3 astrolojik döngüyü göz önüne aldığımız zaman, 18 Haziran’dan itibaren iş hayatınızın hareketleneceğini söyleyebiliriz. Haziran’ın ilk 2 haftası iş hayatınıza durağan bir hal hakim olsa bile 18 Haziran’dan itibaren her şey normale dönecek ve işleriniz açılacak. Bu dönemde para akışı hızlanacak, yeni ve sürpriz projeler gündeme gelecek. İş hayatınızla ilgili bugüne kadar ikna edemediğiniz insanları bu tarihten itibaren kolayca ikna edebilir ve bu süreci kendi lehine çevirebilirsiniz. Yatırım yapmanız, mülk alıp satmanız, yeni projeler üretmeniz, farklı işlere atılmanız ve iş kurmanız açısından da oldukça doğru bir zaman. Kısacası 18 Haziran ile 30 Haziran tarihleri arasında şansınız son derece açık olacak. Bu verimli dönemi çok iyi değerlendirerek parasal sorunlarınızı çözebilir, işinizi büyütebilirsiniz.

 

30 Haziran’da Mars ve Plüton 120 derecelik uyumlu bir açı yapacak, bu nedenle iş hayatınız açısından Haziran’ı kurtardığınızı düşünüp, bu güzel gelişmeyi kutlamak isteyebilirsiniz. İş hayatınız açısından olumlu ve güzel gelişmeler yaşansa da aşk hayatınız için aynı şeyi söyleyemiyoruz, çünkü Mars ve Plüton’un yapacağı bu 120 derecelik açı ilişkileri geren bir dönem olacak. Hayatınızla ilgili bir çok şey tam yoluna girdi derken partnerinizle yaşayacağınız gereksiz tartışmalar ağzınızın tadını bozabilir. Bu durumu idare eden taraf olmalısınız, aksi halde yaşanması muhtemel bu küçük sorunlar büyüyebilir. Bu süreçte sorunlu ilişkiler bitme noktasına gelebilir.

 

19 Haziran’da Ay, Akrep burcunda olacak. Bu nedenle bekar veya yalnız Akrepler macera dolu aşklara yelken açabilirler. Ani bir kararla başlayan ve başlamadan biten bu macera dolu aşklar, doğru insanı bulmanız için size kılavuz olabilir. Yine bu dönem evli Akreplerin kendilerini ve evliliklerini daha çok sorguladıkları bir süreç olabilir. Bu dönem geçmişle ilgili kendinizi suçlayıp, duygusal bir karmaşa yaşayabilirsiniz. Sahiplenme dürtüleriniz daha çok ön planda olacak. 24 Haziran itibariyle evli Akreplerin evlilikleri daha da renklenecek ve eşler aranızdaki duygusal bağ güçlenecek. Önümüzdeki ay için güzel bir tatil planı yapabilirsiniz. Çocuk sahibi Akreplerin çocuklarıyla ilgili iletişim sorunu gündeme gelebilir, bu yüzden çocuklarınızı ihmal etmeyin. Aksi halde size cephe alabilirler.

 

Temmuz ayı burç yorumlarıyla görüşmek üzere, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı güzel bir Haziran ayı diliyorum. Astrolog Medyum Kağan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir