Medyum Kağan
Medyum Kağan
Akrep burcu erkeği
Akrep burcu erkeği
Akrep burcu erkeği nasıl bir karaktere sahiptir? Neleri sever? Nelerden hoşlanmaz? İşte bütün detayları ile Akrep burcu...
30 Aralık 2012 02:22
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Kendilerine olan güveni her hallerinden bellidir. Ne istediğini bilen, ölçülü, bir yandan da tutkulu yapıları, kadınların soluğunu kesebilir. Akrep erkekleri çok ateşli tiplerdir. Onlarla aşk gerçekten çok yakıcıdır. Hayatlarında cinsellik önemli bir yer tutar. İlişkilerinde, kumandanın kendilerinde olmasını isterler. Doğum anındaki etkilere ve yetiştirilme tarzına göre acımasız, kaba, zalim olabilir ama kendisine özgü bir çekiciliği de vardır. Aradığı kadını bulduğunda, sağlam, güvenilir bir eş olacak, eşinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için, elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışacaktır. Çünkü o, sınırlarının, potansiyelinin çok ötesinde olduğunu bilir. Yanında sürekli bir kadının olmasını ister. Mümkün olduğunca dolu yaşamak, öğrenmek arzusunda olduğu, kendisini tek tecrübeyle sınırlamaktan hoşlanmadığı için, çok sayıda ve farklı ilişkiler yaşayabilir. İlk gördüğü kadına aşık olup, ömür boyu birlikte olması hemen hemen imkansızdır. Uzun zaman daldan dala konsa da, bunlar hayatının kadınını bulması için alacağı yolun parçalarıdır.

 

Çok kıskançtır ama eşinin, fiziğiyle, zekasıyla, hareketleriyle, dikkat çekici olmasını ister. Herkesin ilgisini cezbeden bir kadının sadece onun olduğuna inanması gururunu okşar. Ama kıskançlığıyla eşini bunaltmaktan da geri kalmaz. Aile yaşamında titiz sayılır. Çocukları çok sevmiyor gözükse de, çok yufka yürekli bir baba olabilir. Genelde otoriter ve soğuk tavırlara bürünse bile, onlarla özel olarak ilgilenir. İşine önem verir, fakat asla işi için ailesini ihmal etmez. Parayı sever. İyi yaşamak, kendisinin ve ailesinin geleceğini güvence altına almak için para kazanması gerektiğini bilir ve istediği hayata eninde sonunda kavuşmak için çaba gösterir.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa