Medyum Kağan
Medyum Kağan
Akrep burcu arkadaşlığı
Akrep burcu arkadaşlığı
Akrep burcu arkadaşlığı. Genelde kavgacı ve agresif yaklaşımlarıyla dostlarını dış etkilere karşı koruma içgüdüleri gelişmiştir. Arkadaşlarıyla rekabetten...
30 Aralık 2012 02:50
Font1 Font2 Font3 Font4
Medyum Kağan

Genelde kavgacı ve agresif yaklaşımlarıyla dostlarını dış etkilere karşı koruma içgüdüleri gelişmiştir. Arkadaşlarıyla rekabetten hoşlanırlar. Onlarla her konuda yarışmak hoşlarına gider. Çok iyi dert dinleyici olmalarına rağmen genellikle kendileri hakkında konuşmaktan pek hoşlanmazlar. Üzüldükleri zaman yanlarında dostlarını bulmak isterler. Onları üzenlerden intikam almak için peşlerine düşebilirler.

 

Onlara sataşanların başına beklenmedik olaylar gelebilir. Ne kadar yakın arkadaşı da olsanız, sizi bir anda defterlerinden silebilirler. Geçinilmesi zor kişilerdir. Arkadaşları genelde onlardan korkarlar. Kendi grupları olan Su burçlarıyla iyi geçinirler. Hava gruplarının yaklaşımları ve hayat görüşleri onlara çok yabancı ve uzak gelir. Uzun süreli arkadaşlıklar kuramayabilirler. Ateş gruplarını kendilerine yakın görürler. Ama Ateş’in ısısı, dostluk söz konusu olunca, bir süre sonra onları rahatsız etmeye başlar.

 

Toprak gruplarıyla fikirleri uyuşur. Yılların eskitmediği en iyi dostları genelde Toprak burçlarından çıkar. Arkadaşlığını kazanmak çok zordur ama bir kez elde edildiğinde kimsenin sırtı yere gelmez. Okul yıllarında en sevdikleri sıra arkadaşlarının disiplin suçunu üstlenecek kadar onlara yürekten bağlıdırlar.


YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa