Bu sene sağlığınızı ilgilendiren gelişmeler öncelikle 28 Mayıs’ta Uranüs’ün altıncı evinize geçmesi ile dikkat çekecek. Altıncı ev, iş ortamımız dışında sağlıkla ilgili zayıflıklarımızı anlatan bir alandır. Uranüs pek çok konuda ani değişiklikler ve beklenmeyen gelişmelerle sizi meşgul etmeye başlıyor. Öncelikle iş ortamında sizi bağlayan konular gerginlik yaratabilir. İşte daha özgür olmak isteyebilirsiniz. Özellikle kontrol edici yanlarınızı bu alanda kullanmakta zorlanabilirsiniz. Zira beraber çalıştığınız kişilerle ilişkiler son derece gerginlik getirecektir.

 

Çalışma koşullarınızın ve sisteminizin sizin dışınızda dayatılması ile uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Tüm bu etkilerle sağlık problemleriniz aniden sizi uğraştırmaya başlayacaktır. 6 Haziran’da ise Jüpiter’in altıncı evinizde Uranüs’le birleşmesi 15 Haziran tarihine kadar koruyucu etkilerini gösterecektir. Her şeklide ağırlaşan işler ve detaylar karşısında bocalamanız ve yorgunluklar yaşamanız çok olası. 30 Temmuz’dan sonra Mars, 12’nci evinizde olacak. Bu durum iş ortamında bazı fedakarlıkları ve hizmet temalarını öne çıkaracaktır. Daha geri planda kalmanızın getireceği stres, ruh sağlığınızı aşırı zorlayabilir.

 

İşte kontrol dışı ve ilişkilerden kaynaklanan mücadeleler rahatsızlıklarınızı tetikleyebilir. Mars’ın birinci ve altıncı evinizin yöneticisi olması bu noktayı güçlendirmekte. 30 Temmuz-2 Ağustos, Mars/Satürn etkisi nedeniyle bedensel zayıflıklarınızın en yoğun olacağı günler. Aynı günlerde Mars/Satürn birleşimi ve Uranüs karşıtlığı tamamen sizin dışınızda ve kontrol etmenizin zor olacağı sağlık problemlerine ya da gerginliklere, huzursuzluklara dikkat çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir