Kariyer hayatınızda çok önemli dönemlere ilerlemektesiniz. İş hayatında kendinizi ortaya koymak ve başarılı olmaktan yanasınız. Daha hırslı ve istikrarlı yanlarınızla öne çıkmakta kararlılık söz konusu. Bu dönemde iş ortamınızda tek başınıza daha özgür çalışma imkanı ortaya çıkabilir ve bu gelişmeler çok ani gerçekleşebilir. İş hayatınızda süreklilik ve istikrardan çok yaratıcılığa önem vereceksiniz.

 

Kariyerinize önem verdiğiniz süreçler devam ederken bazı huzursuzluklar da öne çıkabilir. Zira Mars, 10 Mart tarihine kadar meslek evinizde geriliyor. Pek çok konuda güven arayışı ve istikrar sağlamakta zorluklar olacak. İş hayatında daha fazla efor göstermeniz gerekecek. Üzerinizde artan baskılar nedeni ile duygusal tepkilerinizi kontrol etmekte zorlanacaksınız. Üstlerinizle ilişkilerde maddi konulara çok dikkat etmelisiniz.

 

Kariyerinizle ilgili bir bekleme sureci söz konusu iken, yanlış yargılar ve sizin kontrolünüz dışında gelişmeler olabilir. Direncinizi korumalı ve iş hayatında acele kararlar vermemelisiniz. Bu dönemde üstlerin desteğini almanız da zorlaşabilir. Onlarla ilişkilerinizde gerginlikler ve gurur meselesi yapabileceğiniz gelişmeler olabilir. Egonuzu ön plana çıkarmaktan sakınmalısınız. İşte ve kariyerde akıcılık elde etmeniz için sabırlı ve güçlü olmanız gerekiyor.

 

1-7 Hazirandaki Mars/Neptün karşıtlığı, sizi iş ve ev hayatı arasında zorlayabilir. Bu günlerde kendinizi dağılmış ve güvensiz hissedebilirsiniz. Artan yükler karşısında bocalayabilir ve sonuca gitmekte zorluklar yaşayabilirsiniz. Para konularınız ise 18 Ocak’ta, Jüpiter’in beşinci evinize geçmesi ile hareketlenecek. Yaratıcı konulardan ya da risk aldırınız yatırımlardan kazançlar gelebilir. Aynı zamanda yeteneklerinizi bu alanda öne çıkarmak size maddi kazançlar sağlayacaktır.

 

25 Nisan-20 Mayıs’ta Venüs size başkalarından destek görebileceğiniz fırsatlar getirebilir. Beklediğiniz paralarda biraz rahatlık söz konusu. 6-9 Mayıs arası Venüs/Mars etkisi, işten gelebilecek maddi olanaklara işaret etmekte. En rahat parasal gelişme ise 16-18 Mayıs tarihlerinde Venüs/Mars etkisi ile gündeme gelebilir. 17 Eyiül-7 Ekim deki Jüpiter/Uranüs beraberliği, girişimlerinizde sürprizler yapabilir ve kişisel gelirleriniz açısından size pozitif şanslar yaşatabilir. Fazla abartmadan spekülatif konularda ufak bir girişim yapabilirsiniz. Ancak her şekilde aşırı iyimserlik ve dikkatsizliğin getireceği sonuçları düşünmeniz gerekmekte.

 

Zira 29 Ekim’den sonra Mars ikinci evinizde olacak. Kişisel olarak kazançlarınızı artırmak önem kazanacak. Daha fazla çalışmak ve para kazanmak öncelik kazanacak. Aynı zamanda biraz mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. Birikimlerinizi korumanız ve bütçenizi dengelemeniz gereken bir süreç olacak. Özellikle 8 Aralık 2013 tarihine kadar giderlerinizi kısmak ve harcamalarınızı en aza indirmek zorundasınız. Ekonomik olmanız size bu dönemde çok şey kazandırabilir.

 

13 Ekim-19 Kasım arasında ise Venüs geri giderken ortaklıklardan gelebilecek paralarda gecikmeler olacaktır. Kazançlarınızı bu dönemde riske almamalısınız. 17-19 Kasım tarihlerinde ani kararlar almanız bazı riskleri beraberinde getirecektir. Daha istikrarlı ve temkinli adımlarla ilerlemek sizin elinizde. Maddi manevi güven verdiğiniz her şeyi korumalı ve aşırı tüketmekten kaçınmalısınız. 27 Kasım – 1 Aralık arası kazançların ve desteklerin kolay geleceği günler. Yetenekleriniz sayesinde güzel paralar elde edebilirsiniz. Çalışma kapasiteniz ve tüm planlarınız, çok çalışmaya ve yeni kazançlar elde etmeye yönelmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir