25 Nisan saat 13:26’da Ay, Akrep burcuna girecek ve aynı gün Türkiye saati ile 21:04’de Akrep burcunda parçalı Ay tutulması meydana gelecek. Bu tutulma gece saat 01:11’e kadar devam edecek ve Ortadoğu, Asya, Avrupa, Avustralya ve Antarktika’dan gözlenebilecek. Söz konusu parçalı Ay tutulması 4 saat sürecek. Tutulmanın 4 saat sürmesini Astrolojik açıdan ele alacak olur isek, önümüzdeki 4 aylık süreçte bizleri, ülkemizi ve Dünya’yı ciddi problemlerin beklediğini söyleyebiliriz. İsterseniz önce, bu tutulmanın ülkemizi nasıl etkileyeceğinden bahsedelim. Bu Haber Seri Haber.biz’de yayınlandı Tıkla oku 

Bu Haber Antalya Rapor.com’da yayınlandı Tıkla oku

 

Tutulma haritasına baktığımızda, Ay, 25 Nisan’da Satürn, Venüs ve Mars ile gergin bir etkileşimlerde olacak. Mars ise zararlı yerleşimdeki Boğa burcunda ve Satürn ile sert bir etkileşimde içinde olacak. 25 Nisan saat 21:04’de Akrep burcunda meydana gelecek parçalı Ay tutulması ülkemiz açısından oldukça önemli, çünkü Ay tutulması 5 derece Akrep burcunda gerçekleşecek. Konuyu Astrolojik açıdan ele aldığımızda, ülkemizin Güneş’i 5 derece Akrep burcunda yer almaktadır. Dolayısıyla bu tutulma ülkemizde ciddi problemlerin yaşanmasına neden olabilir. Nedir bu problemler? Derseniz;

 

Hem Ay tutulmasının, hemde Güneş’in olayları tetiklemesi söz konusu. Bu nedenle, yöneticileri, hükümeti, iş adamlarını, sanatçı ve siyasetçileri önümüzdeki 4 ayda ciddi sorunların beklediğini söyleyebilirim. İsterseniz bu 4 aylık süreçte neler olabilir, madde madde sıralayalım.

 

1- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın sağlık sorunları tekrarlayabilir. Tedavi görmesi belkide tıbbi bir operasyon geçirmesi söz konusu olabilir.

 

2- Emekli Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in 1 Kasım 1924 doğumlu olduğunu düşünür ve konuyu Astrolojik açıdan ele alır isek, Demirel’in solunum yollarıyla ilgili sağlık sorunları ve ak ciğerlerinin su toplamasından dolayı kalbiyle ilgili ciddi sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Demirel’in bu sağlık sorunları hayati tehlikesini gündeme getirebilir ve durumu kritik bir hal alabilir.

 

3- Sanat, siyaset ve iş dünyasında beklenmedik, ani ve arka arkaya gelen ölümler yaşanabilir.

 

4- Doğal afetler çok fazla ön plana çıkabilir. Özellikle Nisan’ın son günleri, Mayıs, Haziran ve Temmuz’da şiddetli depremler yaşanabilir. Gürcistan Türkiye sınırında, Ağrı civarında, Muş, Elazığ, Kütahya, Ege ve Marmara’da 4 ile 6,5 şiddeti arasında depremler olabilir. Mayıs ve Haziran’da sele neden olacak şiddetli yağmurlar, yıldırım düşmeleri, fırtına, tufan gibi doğal afetler yaşanabilir. Bu şiddetli yağmurlar Karadeniz, Muğla ve İstanbul civarında etkili olabilir. Büyük yangınlar, bu yangınlar nedeniyle patlamalar yaşanabilir. Kısacası bu 4 aylık süreçte doğal afetler çok fazla ön planda olabilir.

 

5- Çözüm süreci olumsuz sonuçlanabilir ve terörün tekrar gündeme gelmesi söz konusu olabilir.

 

6- Eski siyasetçilerden Hüsamettin Cindoruk başta olmak üzere, siyasetin bazı ağır topları tekrar siyasete dönebilir. Yeni bir parti kurulabilir.

 

Peki 25 Nisan’da yaşanacak parçalı Ay tutulması sizi ve burçları nasıl etkileyecek?

Bu süreci burçlar açısından ele alacak olur isek, neredeyse burçların tamamı durağan ve zor bir Nisan ayı yaşıyor. Özellikle iş ve parasal konularda durağan ve sıkıntılı bir dönem içerisindeyiz. 10 Nisan’da Yeni Ay, Koç burcuna girdi ve 18 Nisan’da Ay, Aslan burcunda ilerlemeye başladı. Bu 2 günün dışında kalan diğer günleri oldukça şanssız geçirdik. Koç ve Boğa burçları ailevi sorunlarla uğraşırlarken, İkizler, Aslan ve Yengeç burçları da oldukça gergin ve belirsiz bir dönem yaşadılar. Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Akrep ve Balık burçlarının özellikle de aşk hayatlarındaki belirsizlik devam ediyor.

 

Boğa, Yengeç, Başak, Terazi, Akrep ve Balık burçları ödemelerinde ciddi zorluklar yaşıyor. Kısacası hem iş, hemde aşk hayatı açısından zor bir Nisan ayı yaşıyoruz. Peki bu durağan ve sıkıntılı süreç ne zaman sona erecek? 29 Nisan saat 15:22’de Ay, Oğlak burcuna girecek, dolayısıyla bu tarihe kadar yaşanan bu sorunlar devam edebilir.

 

25 Nisan saat 21:04’de meydana gelecek parçalı Ay tutulması en çok Akrep ve Boğa burçlarını etkileyecek, çünkü bu Ay tutulması 5 derece Akrep burcundan gerçekleşecek. Koç, Başak ve Terazi burçları da en az etkilenen burçlar olacak. Bu 3 burcun dışında kalan diğer burçları sıkıntılı günler bekliyor diyebilirim. Özellikle de sürüncemede kalmış, sürekli ertelenmiş, işlerinizin var ise Nisan ayında olumlu bir gelişme beklemeyin. Buna paralel olarak, bitirmek istediğiniz ve bir türlü bitiremediğiniz bir ilişkiniz varsa, bu ilişkinizi bitirmenin tam zamanı diyebilirim. Bu süreç Yengeç, Aslan, Akrep ve Balık burçlarını ruhsal açıdan çok fazla gerebilir. Eğer partneriniz bu burçların birinden ise onu kesinlikle idare etmeli, yaşanan olaylar karşısında hoşgörülü olmalı ve hep alttan almalısınız. Aksi halde ilişkinizi yıpratacak sorunlar yaşayabilirsiniz.

 

19 ile 29 Nisan tarihleri arasındaki 10 günlük süreçte iş hayatınızla ilgili ciddi kararlar almamalısınız. Bu tarihler arasında birine borç para vermeyin, çek, senet, anlaşma ve sözleşme gibi evraklara imza atmayın. Keza bu süreç içinde bu veya buna benzer nedenlerden dolayı problem yaşayabilirsiniz. Buna ek olarak satılık veya kiralık mülkünüz varsa, yada siz bir mülk almayı veya kiralamayı düşünüyorsanız yanlış bir zaman olduğunu söyleyebilirim. İş sahibiyseniz, çalışanlarınıza, müşterilerinize veya ortağınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem, çünkü sizi zarara uğratma ihtimalleri çok fazla ön planda. Kısacası yöneticiler, idareciler, müdür ve şeflerin daha dikkatli olmaları gereken bir dönem.

 

Ayrıca 19 ile 29 Nisan tarihleri arasında asla sağlığınızı da ihmal etmeyin, en ufak bir şikayetinizde mutlaka doktora başvurun. Özellikle de ciddi sağlık problemleri yaşayanların, sağlıklarına daha fazla dikkat etmelerinde yarar var. Yine bu tarihler arasında Boğa, Terazi, Akrep ve Balık burçlarının çocuklarını kollayıp, korumasında fayda var. İkizler, Aslan, Yengeç ve Akrep burçları ailenizle, özellikle de anne ve kardeşlerle yaşanması muhtemel tartışmalardan kaçınmalı, yaşanabilecek tartışmalar karşısında da sağduyulu davranmalısınız.

 

2 Mayıs’ta Merkür, Boğa burcuna ve 3 Mayıs’ta ise Ay, Balık burcuna girecek. Bu tarih itibariyle Astrolojik döngüler farklı bir boyut kazanacak ve her şey normale dönmeye başlayacak. Fakat her şeyin normale dönmesi bazı burçlar için daha uzun bir süre alabilir. Bunları bütün detaylarıyla bir hafta sonra Mayıs ayı burç yorumlarında anlatacağım. Umarım her şey gönlünüzce olur, Astrolog Medyum Kağan.

 

25 Nisan Ay tutulması Dünya’yı nasıl etkileyecek? Yarın www.medyumkagan.net de…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir