25 Mayıs 2013 Cumartesi sabah saat 07:25’de Yay burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Tutulma esnasında Güneş 12. Ay’da 6. evlerde olacak ve sıfır derece ile Yengeç burcu yükselecek. Bu sırada Jüpiter ile Phact sabit yıldızı kavuşacak. Bütün bu Astrolojik döngüler, bizi, burçları ve dünyayı olumlu ve olumsuz yönde etkileyecek. Söz konusu bu tutulma en çokta 27 Kasım doğumlu Yayları, 25 Mayıs doğumlu İkizleri, 23 Şubat doğumlu Balıkları ve 28 Ağustos doğumlu Başakları etkileyecek.

 

Son 2 ayda yaşanan tutulmaların etkisi devam ederken söz konusu bu etkilere birde 25 Mayıs’da meydana gelecek Ay tutulmasının etkisi eklenecek. Bildiğiniz gibi 25 Nisan’da Akrep burcunda Ay tutulması, 10 Mayıs’da da Boğa burcunda Güneş tutulması meydana gelmişti. Bu 2 tutulmasının etkisi geçmeden yeni bir tutulmanın etkisi altına gireceğiz. 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelen Güneş tutulması ile 25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelecek Ay tutulması köklü değişiklikleri işaret ediyor.

 

Koç Burcu 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelen Ay tutulması ile 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelen Güneş tutulması sizin hayatınızı olumsuz yönde etkiledi diyebiliriz. Belirsizlikler içinden çıkılmaz bir hal aldı ve adeta önünüzü bile göremez hale geldiniz. Ümidinizi kırmayın 25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelecek Ay tutulmasından sonra hayatınız normale dönecek.

 

Boğa burcu 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelen Güneş tutulması en çok Boğa burcunu özellikle de 10 Mayıs doğumlu Boğaları daha çok etkiledi. Üst üste gelen terslikler, ödemelerinizi yapmakta zorlandığınız çok stresli bir dönem geçiriyorsunuz diyebilirim. Güneş tutulmasının neden olduğu bu etkenler yavaş yavaş etkisini yitirecek. Hayatınızın her alanında olumlu ve güzel gelişmeler söz konusu. İşlerinizin açılması an meselesi sürpriz paralar yolda.

 

İkizler burcu  25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelen Ay tutulması ile 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelen Güneş tutulmasının burcunuz üstündeki etkisi devam ediyor. Öyle tahmin ediyorum ki bu etkiler 1-2 ay daha sürebilir. Devamlı ikilemler yaşıyorsunuz, kime güveneceğinizi şaşırmış durumdasınız. Her şeyin alt üst olmasından çok korkuyorsunuz. Sabrınızın sınandığı ince bir çizgide olduğunuzu unutmayın. 25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelecek Ay tutulması en çokta 25 Mayıs doğumlu İkizleri etkileyecek. Fakat bu etkilerin tesiri sizin için hayırlı çünkü bitiş ve başlangıç noktasında yaşanması muhtemel sorunları daha kolay atlatacaksınız.

 

Yengeç burcu Gerek 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelen Ay tutulması gerekse 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelen Güneş tutulması sizi fazlasıyla gerdi. Fakat bu kadar gerginlik iyi gelişmelerin yaşanmasına zemin hazırlayacak. Unutmayın ileri doğru bir hamle yapabilmek için biraz geri gitmek gerekebilir. Kısacası bu sıkıntılar size hem ilham kaynağı olacak hemde doğru kararlar almanıza vesile olacak. 25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelecek Ay tutulması sizi çok fazla etkilemeyecek. Uzakta yaşayan yakınlarınızla ilgili güzel haberler alacaksınız.

 

Aslan burcu İş arkadaşlarınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle iş çevrenizdekilerle şu dönem iyi geçinmeniz gerekebilir. Yakınlarınızı ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Partnerinize karşı olan duygularınızı tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Fakat 25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelecek Ay tutulmasından sonra her şey normale dönecek ve sorunlarınızı bir bir çözeme kavuşturacaksınız.

 

Başak burcu 25 Nisan’da Akrep burcunda meydana gelen Ay tutulması ile 10 Mayıs’da Boğa burcunda meydana gelen Güneş tutulması sizi fazlasıyla etkiledi. Sabrınızın sınırlarını zorlayan olumsuzluklarla dolu bir dönem yaşıyorsunuz. İşlerinizde oldukça durgun ve ne yapacağınızı şaşırmış durumdasınız. 25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelecek Ay tutulması en çokta 28 Ağustos doğumlu Başakları etkileyecek. Fakat üzülmeyin 25 Mayıs’da Yay burcunda meydana gelecek Ay tutulmasından sonra, bugüne kadar yaşanan bütün olumsuzluklar lehinize dönecek, işleriniz hareketlenecek ve bu sıkıntılı günleri geride bırakacaksınız.

 

Terazi burcu 25 Mayıs’ta yay burcunda gerçekleşecek ay tutulması sizlerin, düşünce, hayal ve fikir gücünüz artarken, kardeşler ile ilgili konular gündeminizde olacaktır. Onlarla ilgili konuların içinde olup ve kısa yolculuklar gerçekleştirmenizi de sağlayacak bu dolunay. Hayata bakış açınız bile değişebilir fikirsel anlamda yaşadığınız değişikliklerden dolayı. Daha hızlı düşünüp daha ne karalar vereceksiniz.

 

Akrep burcu 25 Mayıs’ta yay burcunda gerçekleşecek ay tutulması sizlere, parasal durumunuz ve ekonominiz olacaktır. Parasal anlamda bir sıkıntınız varsa bunu çözme fırsatı veriyor size. Ancak; parasal anlamda yanılgılara düşmemeye dikkat etmekte fayda var. Bu tutuma kiminize para getirirken, kiminize para ve kazanç artışı oluşturan işler ya da iş değişiklikleri getirecektir. Tüm kazançlarınız yenileniyor olumlu anlamda. İyi değerlendirilmesi gereken süreçler bunlar. Parasal kayıplar ya da sonradan gereksiz bulacağınız harcamalar yapmamanız için dikkat etmenizi de vurguluyor.

 

Yay burcu 25 Mayıs’ta yay burcunda gerçekleşecek ay tutulması sizlere yeni bir siz katacak. Uzun zamandır hayatınızda kontrol edemediğiniz, tutamadığınız zor süreçler geçirdiniz. Sadece izleyici olarak yaşamak durumunda kaldınız. Şimdi kontrol ve kumanda sizde. Ay tutulmasının ev sahibi sizsiniz. karakter ve görünüşünüze ilgili ciddi değişimler gelecek sizlere. Saçınızdan tırnak ucunuza kadar kendinizi değiştirmek isteyebilirsiniz.

 

Oğlak burcu 25 Mayıs’ta yay burcunda gerçekleşecek ay tutulması sizlere, İç dünyanıza ışık tutacak bir ay tutulması olacak siz sevgili oğlak burçlarına. Bir çok konuyu içinizden sorgulayacak ve her durumu netleştirme gayreti içinde olacaksınız. İlişkilerinizle ilgili kaygı, korku ve iç huzursuzlukların farkına varacaksınız. Bunları tutulmanın oluştuğunu bilerek enerjinizi, ruhsal aleminize, kendi iç dünyanıza yöneltmek, kendinizi keşfetmek adına son derece olumlu bir gelişim olur sizler için.

 

Kova burcu 25 Mayıs’ta yay burcunda gerçekleşecek ay tutulması sizlere; arkadaşlarınız, sosyal hayatınız ve büyük organizasyonlarınızı gündeminize taşıyacak akrep burcunda gerçekleşecek ay tutulması. Yeni arkadaşlıklar kurabilir, farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Sizlerin az ve öz arkadaşlıkları olur. Herkes ile yakın olmaz, sıkı iletişimler kurmazsınız. Fakat yine de zorunlu olarak bulunmak durumunda kaldığınız yerlerde ki kişiler ile gergin ilişkiler söz konusu olabilir.

 

Balık burcu 25 Mayıs’ta yay burcunda gerçekleşecek ay tutulması, sizlerin kariyer evinizde. İş ve kariyer hayatınızdaki otoriter konumda kişilerle toplantı yapabilir, kararlar alabilir varsa değiştirip dönüştürmek istediğiniz konular, bu haftadan itibaren sizleri zorlayarak yeni fırsatlar sunabilir. Terfii söz konusu olanlar varsa bu dönemden sonra gerçekleşebilir. Ya da size terfi gibi gelecek pozisyonlar oluşabilir. Tabii kariyer hayatı için daha önceden çalışan ve emek veren kişiler için bu süreç daha hızlı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir