Aslan burcu Mart yorumu

Sevgili Aslanlar, 1 ile 6 Mart arası işleriniz çok iyi olabilir, fakat 7 Mart’ta 8. yakınlık evinizde duygusal Balık, Yeni Ay’ı, ne yapacağı tahmin edilemeyen Uranüs’le birleştiriyor. İşte diğer detaylar.

Yengeç burcu Mart yorumu

Sevgili Yengeçler, 4 Mart’ta Mars’ın etkisine gireceksiniz, buna ek olarak birde 23 Şubat’ta başlayan ve 17 Mart’a kadar sürecek olan Merkür gerilemesini de katacak olursak bu ay sizi inişli çıkışlı bir iş hayatı bekliyor diyebiliriz.

İkizler burcu Mart yorumu

Sevgili ikizler 23 Şubat’ta başlayan ve 17 Mart’a kadar devam edecek olan Merkür gerilemesi sizleri kaç kaç küçük ayrıntı dışında etkilemeyecek. İşte diğer detaylarıyla İkizler burcu Mart yorumu.

Yine bildi Başkan Evcilmen’e şok

Medyum Kağan 30 Aralık 2011’de Akdeniz Tv ana haber bülteninde ”Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen’e yargı yolu görünüyor, çok ciddi sıkıntılar yaşayabilir.” demişti. Dün Başkan Evcilmen’i savcı ifadeye çağırdı.

Boğa burcu Mart yorumu

Sevgili Boğalar 23 Şubat’ta başlayan ve 17 Mart’a kadar devam edecek olan Merkür gerilemesi sizi olumsuz yönde neredeyse hiç etkilemeyecek. İşte diğer detaylarıyla Boğa burcu Mart yorumu.

Koç burcu Mart yorumu

Sevgili Koçlar, 23 Şubat’ta başlayan Merkür gerilemesi 17 Mart’a kadar devam edecek. Merkür’ün gerilemesi, iş, aşk ve parasal konularda olumlu ve olumsuz gelişmeleri beraberinde getirebilir.

3. Boyut’u hazırlayıp sundu

Medyum Kağan’ın hazırlayıp sunduğu ve TR 1 Tv’de haftanın 2 günü canlı olarak yayınlanan 3. Boyut programından bir kaç bölüm.

Öteki Gündemi hazırlayıp sundu

Medyum Kağan TR 1 Tv’de cinler alemi, büyü v.s gibi esrarengiz konuların ele alındığı ve her Cuma canlı olarak yayınlanan Öteki Gündem adlı programı hazırlayıp sundu. İşte detaylar.

Depremi bildi Haberlere çıktı

11 Nisan 2012’de Endonezya’da meydana gelen 8.9 şiddetindeki depremi 3.5 ay önceden bilen Medyum Kağan Akdeniz Tv Ana Haber Bülteni’nde haber oldu. İşte detaylar.

Ana Haber Bülteninde

Medyum Kağan’ın 2012 yılına dair bir birinden ilginç öngörüleri 1 Ocak 2012 tarihinde Akdeniz Tv Ana Haber Bülteni’nde yayınlandı. İşte o haber ve ayrıntıları.

4 Başkan Medyum Kağan’a ne dedi

Medyum Kağan’ın kendileriyle ilgili öngörülerine 4 belediye başkanı neler söyledi. İşte 4 belediye başkanının Medyum Kağan’ın öngörülerine yaptığı değerlendirmeler.

Gündem programına konuk oldu

Medyum Kağan 18 Kasım 2011’de Gazeteci Yalçın Küçük’ün hazırlayıp sunduğu ve Akdeniz Tv’den canlı olarak yayınlanan Gündem programına konuk oldu. İşte detaylar.

Medyum Kağan Gündem programında

18 Kasım 2011’de Akdeniz Tv’de canlı olarak yayınlanan Gündem programına konuk olan Medyum Kağan, gerçekleşen 2011 öngörülerini ve 2012’ye dair yeni öngörülerini anlattı.

Akdeniz Tv Ana Haber’de

Antalya’nın en önemli 4 belediye başkanını neler bekliyor? Yerel seçimleri hangisi kazanacak? Hangisi kaybedecek? İşte 30 Aralık 2011’de Akdeniz Tv Ana Haber’de yayınlanan Medyum Kağan’ın öngörüleri.

Hayatın Renkleri’ne konuk oldu

Medyum Kağan TR1 Tv’de yayınlanan ve Fulya Yasdıman’ın hazırlayıp sunduğu Hayatın Renkleri programına canlı yayın konuğu olarak katıldı. İşte o program ve detayları.

Medyum Kağan Fulyaca’da

2008 ve 2009 yılları arasında Fulyaca programına defalarca konuk olarak katılan Medyum Kağan yayına telefonla bağlanan herkesi yaptığı net yorumlarla şok etti. İşte o program.

İlknur Kaplan’a konuk oldu

Medyum Kağan 7 Mart 2011’de İlknur Kaplan’ın sunduğu ve TR 1 Tv’den canlı olarak yayınlanan Hayatın İçinden programına konuk oldu. Bugüne kadar gerçekleşen 47 öngörüsünü belgeleriyle canlı yayında anlatan Medyum Kağan yakında yeni sürpriz bir televizyon programıyla tekrar ekranlarda olacağının da sinyalini verdi. İşte Medyum Kağan’ın 7 Mart 2011’de canlı yayın konuğu olduğu İlknur Kaplan ile Hayatın […]

Doğan Haber Ajansı’nda

Medyum Kağan’ın 24 Aralık 2010’da ofisinde düzenlediği basın toplantısında dile getirdiği 2011 öngörüleri Doğan Haber Ajansı’nda. İşte o haber ve ayrıntıları.

Giresun Haber Ajansı’nda

İşte Medyum Kağan’ın Giresun Haber Ajansı’nda yayınlanan o röportajı ve röportajın detayları.

Medyum Kağan Hindistan haber sitesinde

Son 3 yıldır onlarca öngörüsünün tek tek gerçekleşmesiyle gündeme gelen Medyum Kağan’ın ünü kıtalar ötesine Hindistan’a kadar ulaştı. İşte Firstpost.com’un o haberi.

Akdeniz Bülten.com’da

Medyum Kağan 2011 öngörülerinin tek tek gerçekleşmesiyle Akdeniz Bülten.com’a manşetten haber oldu. İşte Akdeniz Bülten.com’un o haberi.

Habertalya.com’da

Medyum Kağan yine bildi ve Haber Talya.com’a manşetten haber oldu. İşte habertalya.com’un Medyum Kağan ile ilgili o haberi.

Antalya Metropol.com’da

Öngörülerinin bir bir gerçekleşmesiyle bütün dikkatleri üzerine çeken Medyum Kağan, Antalya Metropol.com haber sitesine 2 kez haber oldu. İşte o haberler.