Medyum Kağan 24 Aralık 2010 tarihinde düzenlediği basın toplantısı ile kehanetlerini kamuoyuna duyurmuştu. Medyum Kağan düzenlediği bu basın toplantısında Ak Parti ile Has Parti’nin de birleşeceğini iddia etmişti. Medyum Kağan’ın bu kehanetleri başta Doğan Haber Ajansı olmak üzere bir çok yazılı ve görsel basında hatta onlarca haber portalında da haber olmuştu. Medyum Kağan’ın Ak Parti ile Has Parti’nin birleşeceğini iddia ettiği o kehaneti 6 Haziran 2011 tarihinde Estanbul.com adlı forumda da yayınlanmıştı. İşte Estanbul.com’da yayınlanan o kehanetler.

 

Estanbul.com’da yayınlanan bu kehaneti okumak için tıklayın

 

Medyum Kağan’ın bu kehanetinden tam 1.5 yıl sonra bugün (12 Temmuz 2012) Has Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş’un Ak Parti’ye katılacağı ve Ak Parti ile Has Parti’nin birleşeceği haberi gündeme bomba gibi düştü. Böylece de Medyum Kağan’ın bir kehaneti daha gerçekleşmiş oldu.

 

Gerçekleşen bu kehanetinden sonra Medyum Kağan ”Şuan ki duruma göre Numan Kurtulmuş Ak Parti’ye katılacak, 2014’de yapılması planlanan seçimleri de kazanacak, Numan Kurtulmuş Ak Parti Genel Başkanı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’de emekli olacak. Elbette bu şuan ki planlanan siyasi bir plan, zaman içinde süpriz bir değişiklik olmazsa bu plan aynen işleyecek” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir